Děti

Z hraček Bruder budou nadšení i tatínci

Vzpomínáte si, s čím jste si hráli kdysi vy? Stačila hadrová panenka, guma na skákání nebo i kousek dřívka a byla zábava na celé odpoledne. Dnešní děti jsou o dost náročnější. Ze všech stran na ně blikají a mluví různé interaktivní hračky a ony pak doma prosí, abyste jim je pořídili. Jenže vy dobře víte, že takové hračky nejsou zrovna ideální.

Co si budeme nalhávat, mluvící interaktivní hračky jsou pro děti sice lákavé, nicméně z pedagogického hlediska naprosto nevhodné. Nenutí totiž děti přemýšlet, využívat fantazii a vymýšlet si vlastní hry. Všechno dostanou naservírované na stříbrném podnose a nemusí se vůbec snažit.

Obyčejné hračky přece nemusí být nuda

Když dáte dítěti do rukou interaktivní a obyčejnou hračku, je zřejmé, jakou si zvolí. Proto mu prostě nesmíte dát na výběr. Místo těch blikajících a mluvících kupujte klasické hračky, s nimiž jste si hrávali i za vašich časů. Samozřejmě je musí něčím zaujmout, jinak neuspějete a dítko bude stejně pořád škemrat, abyste mu pořídili to, co vidí v reklamě v televizi mezi pohádkami.

Pro kluky jsou skvělé modely Bruder

Pro holky i kluky můžete sehnat hračky, které baví děti už dlouhé desítky let. Příkladem mohou být stavebnice Lego nebo třeba legendární modely Bruder. Tyto německé modely zemědělské a lesní techniky se vyrábí přes 80 let a na popularitě jim neubírají ani současné moderní hračky. Jak je to možné? Protože jsou výtečně propracované a vypadají reálně. Jedna řada, RoadMax, je přitom doporučována už dětem od dvou let věku. Všechny ty pohyblivé části je budou bavit a třeba v nich tímto způsobem probudíte technický talent.

S modely techniky si pochopitelně mohou hrát i holčičky. Jistojistě si s nimi vyhrají tatínci, ti z nich bývají kolikrát ještě nadšenější než samotné děti. A dost možná budou zdrojem zábavy ještě pro vaše vnoučata. Kvalitní zpracování něco vydrží. Prohlédněte si hračky Bruder na Skluzavky.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */