Děti

Pohodové matky mají pohodové děti

Není dítě jako dítě. Zkušené matky vědí své. Jedno dítě může být od narození úplný andílek, že o něm ani nevíte, a to druhé vám připraví bezesné noci a stejně uplakané dny. Jak z toho ven? Jak své miminko utěšit a sebe nepřipravit o rozum? Řešení existuje.

Není sice všespásné, ale zvládnutí nelehké situace výrazně napomůže. Nošení dětí je uznávanou metodou, která spočívá v ukotvení dítěte do šátku nebo nosítka, přičemž je tělo dítěte umístěno na hrudi nebo zádech matky. Velkou předností této polohy je blízkost rodičky a potomka, kdy dítě intenzivně cítí teplo i vůni matky, což ho samotné uklidňuje.

Zdravé polohování

Ergonomická poloha v šátku nebo nosítku navíc dítěti prospívá z hlediska zdravého vývoje páteře a bezproblémové průchodnosti zažívacího traktu. Nošené děti netrpí takzvanými prdíky, což jsou břišní koliky vznikající z kvašení mléka ve střevech a nedostatečného vyzrání trávicí soustavy.

Dětská nosítka umí opravdu divy a mnohdy zachrání už tolik napjatou situaci. Z péče unavené matky uchrání a vysvobodí od zbytečného dětského pláče, a navíc uleví od zaneprázdněných rukou. Správný úvaz šátku i nosítka je zárukou, že obě ruce ženy budou volné.

Pomocník k nezaplacení

Nosítko se stane vaším společníkem ve dnech všedních i slavnostních. Dobře poslouží doma u manuálních činností, při vaření, žehlení nebo umývání nádobí. S nosítkem se rovněž bezvadně nakupuje nebo se může vyrazit i na procházku. Výhodou je, že se dostanete všude, kde by byla s kočárkem doposud cesta zapovězena a stejně dobře se cestuje i v MHD centry měst. Už žádné složité nastupování s kočárky v rukou.

Je vědecky prokázáno, že děti jsou v blízkosti svých matek mnohem klidnější, a tak plně platí rovnice: spokojená máma = spokojené dítě. Pořídit si nosící zařízení znamená zajistit si pro sebe a své blízké dny plné pohody, komfortu a klidu na duši, což záhy ocení všichni zúčastnění. Ukřičené dítě není nic, na co byste mohla v budoucnu ráda vzpomínat.

Do nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny.

ZkusNositko.cz

K Hádku 1576/12

Praha-Dubeč

107 00

Tel: 777 534 728

Email: info@zkusnositko.cz

https://www.zkusnositko.cz/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */