Děti

Zachovejte si vzpomínky na vaše nejbližší

Čas neúprosně plyne a odnáší sebou to, co na světě nejvíce milujeme. Kolikrát vzpomínáme na naše nejbližší, kteří tu s námi již nejsou, a říkáme si, jaké by to bylo, dotknout se opět jejich rukou, které nás hladily, utěšovaly a kterými nás vedli poprvé do školy. Nyní si však vzpomínku na naše nejbližší můžeme uchovat navždy, dík y převratné technologii 3D odlitků, které dokáží vytvořit absolutně přesnou kopii rukou vašich nejbližších a navždy tak zachovat jejich podobu.

Věrný 3D odlitek navždy zachová vzpomínky na vaše nejbližší

Odlitek, který vytvoříte pomocí speciální odlévací hmoty, zachovává i ty nejmenší detaily odlévaných rukou, včetně všech záhybů kůže, pórů i otisků prstů. Výsledná skulptura tak vypadá naprosto věrně. Můžete se rozhodnout, zda ji umístíte do rámečku, na podstavec, ponecháte ji v originální bílé barvě, nebo ji natřete speciálními barvami s metalickým efektem, díky čemuž pak odlitek vypadá jako ze zlata či bronzu. Forma na odlévání je vyrobena z pružné, absolutně zdravotně nezávadné hmoty přírodního původu, která má atesty i pro použití v lékařství.

Při výběru odlévací sady se zaměřte na kvalitu

Pokud chcete vytvořit opravdu kvalitní 3D odlitky, zvolte odlévací sadu od prověřeného českého výrobce, jakým je firma vzpominkovyodlitek.cz. Jejich výrobky používají hmoty vyrobené podle nejmodernějších postupů, které zaručují nejen absolutně přesné ztvárnění odlévaného předmětu, ale i naprostou zdravotní nezávadnost. Odlévat můžete nejen samotné ruce, ale i spojené ruce rodičů, dětí a vnoučat.

Vzpomínky na naše nejbližší jsou jednou z nejvzácnějších věcí, které máme. Myslete na to, dokud je čas a pořiďte si odlitky rukou vašich stárnoucích rodičů. Kvalitní 3D odlitky vám budou vaše nejbližší neustále připomínat, až zde již s vámi nebudou.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */