Praktické tipy

Vybíráme školní batohy

Čas neúprosně kvapí kupředu a za chvíli tu máme září. S příchodem podzimu je samozřejmě spjatý návrat do školních lavic a nákup potřebných pomůcek. Žádný školák se neobejde bez pořádného batohu, takže se mrkneme na to, na co si dát při jeho výběru pozor.

Myslete na správný vývoj páteře

Pro rodiče je na prvním místě zdraví jejich dítěte. Na to je třeba pomýšlet i v situaci, kdy nakupujete školní batohy. Rozhodně se nesnažte ušetřit nějaké peníze tím, že pořídíte nekvalitní kousek bez pořádné výztuhy v zadní části. Vůbec nezáleží na tom, do jaké věkové kategorie spadá váš potomek. Ať už hledáte školní batohy pro 1. stupeň nebo studentský batoh, na tohle kritérium dbejte vždy.
Je opravdu nezbytné, aby byl daný produkt anatomicky tvarovaný, protože jinak hrozí různá zdravotní rizika v podobě deformací páteře. Dále se zaměřte na samotnou kvalitu batohu. Je dostatečně pevně ušitý? Vydrží každodenní tahání učebnic a sešitů? V potaz berte i fakt, do jaké třídy se zrovna dítko chystá. Školní batoh pro 2. stupeň má jiné požadavky, než má například školní aktovka pro prvňáčka.

Batoh se musí líbit

Při procesu nákupu školních pomůcek si neváhejte přizvat na pomoc také potomka, pro něhož jsou věci určeny. Nechte ho, aby vyjádřil svůj názor a sám vám řekl, co se mu líbí. Nezapomínejte na to, že to nebudete vy, kdo bude celý školní rok s batohem chodit mezi kamarády. Věřte tomu nebo ne, ale s pěknými školními potřebami je učení hned o něco větší zábava.
Pokud jste ve změti velké nabídky potřeb pro školáky zmatení, máme tady jeden tip. Společnost Stil nabízí kvalitní školní batohy pro studentyi menší děti. Navíc je možné si vybrat z různých setů se stejným designem, které obsahují i zástěrku, penál či peněženku. Zboží si lze prohlédnout na webu, ale taktéž je možné na něj narazit v papírnictvích.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */