Praktické tipy

Levné zapůjčení dodávky je pro většinu lidí výhodnější než pořízení vlastní

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení vlastní dodávky? Jistě, komu by se čas od času užitkové vozidlo nehodilo… Jenomže co když se vám dodávka opravdu bude hodit jen párkrát do roka a zbylou dobu bude nečinně stát jako kůl v plotě? Možná by nebylo od věci zvážit návštěvu půjčovny. V následujících řádcích se dozvíte, pro koho je zapůjčení dodávky výhodnější než pořízení vlastní.

Pro koho je zapůjčení dodávky výhodnější?

Pro živnostníky, kteří užitkové vozidlo využívají nonstop, je samozřejmě výhodnější vlastní vozidlo. Ale pro lidi, kteří – ať už v rámci podnikání nebo třeba cesty na dovolenou – využijí dodávku jen zřídkakdy, nabízí lepší řešení levná půjčovna dodávek.

Pořizovací náklady nového užitkového vozu nejsou zanedbatelné a je třeba počítat také s dalšími výdaji za pojištění a údržbu vozidla. Můžete namítnout, že ojetiny nejsou cenově nedostupné, ale v jejich případě budete potřebovat notnou dávku štěstí. V bazarech jsou povětšinou kousky, které původní majitelé příliš nešetřili. A není nic horšího, než se po celou dobu jízdy modlit, aby dodávka dojela do cíle.

Zapůjčení dodávky představuje alternativu pro každého, kdo vyžaduje maximálně spolehlivý vůz a nechce si zbytečně přidělávat starosti. A vyberete-li si spolehlivou a levnou půjčovnu jako například půjčovna dodávek – Ostrava a Praha Van2Go.cz, dostane se vám špičkové péče.

Proč si půjčit dodávku přes Van2Go.cz?

Díky Van2Go.cz si můžete rezervovat dodávku online a jednoduše si ji vyzvednete na některé z poboček, případně necháte za příplatek přistavit kdekoliv v Praze či v Ostravě. Potěší vás také příznivé ceny, bohatý vozový park a technický stav vozidel. Dodávky jsou zánovní, maximálně spolehlivé a samozřejmě pojištěné.

Půjčovna nyní nabízí pronájem dodávek – Praha a Ostrava, v blízké budoucnosti se však rozšíří i do dalších měst.

Takže ať už sháníte dodávku na stěhování, přepravu stavebního materiálu či pro jiné účely, levná půjčovna dodávek Van2Go.cz vám ráda vyhoví.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */