Cestování

Nové rozhledny, které byste při putování po Čechách neměli minout!

Cestovní ruch se pozvolna rozplétá ze svazující karantény a ukazuje nám svůj zcela nový směr vedoucí k zajímavým prožitkům. Komplikovaná situace nahrává putování po zajímavých místech naší země. Zájem turistů je ohromný, proto je tak těžké nalézt vhodné ubytování ve vámi vybraném termínu dovolené. Dlouhá odmlka, nejistota a zrušení předplaceného zahraničního zájezdu nahrává velkému vlastenectví. Naší zem čeká doposud nevídaný zájem o veškeré nabízené možnosti k prožití senzačních prázdnin.

Pokud hledáte nevšední inspiraci, prohlédněte si naše tipy na zdolání jedné ze tří impozantních rozhleden.

Kobylí vrch

Ubytování Kobylí nabízí skvělé startovací místo k průzkumu oblíbené lokality, které vévodí unikátní spirálová rozhledna na Kobylím vrchu. Jedinečnost tvaru rozhledny dosahující do výšky 7,5 metrů každoročně láká turisty z celé republiky. Za příznivého počasí se vám na samotném vrcholu pozorovací plošiny nabídne nádherný pohled na zasněžené vrcholky rakouských Alp. Výšlap na rozhlednu je obdařen o informativní časoprostorovou linii obce, která návštěvníky seznámí s nejdůležitějšími momenty tamní oblasti.

Rozhledna Lopeník

Ubytování Lopeník nabízí moderní penzionové i hotelové služby v nadstandardní kvalitě za velice přijatelnou cenu. Navíc získáte skvělý výchozí bod k podniknutí výpravy na rozhlednu Lopeník, která stojí na druhé nejvyšší hoře Bílých Karpat. Impozantní stavba s kamennou základnou dosahuje výšky 22 metrů a nabízí překrásný kruhový pohled na československé pohraniční pásmo.

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů patří mezi nejnavštěvovanější místa v Čechách svého druhu. Jihočeská obec Lipno nad Vltavou se může pochlubit obrovským potenciálem. Rozléhá se v panenské přírodě poblíž národního parku Šumava u rekreačně oblíbené vodní nádrže Lipno. Kdo má v plánu navštívit právě tuto lokalitu, rozhodně by neměl zapomenout na stezku korunami stromů. Jedná se o celorepublikový unikát postavený v letech 2012.

Zajistěte si pohodlné bydlení a zamluvte si penzion Lipno ve volném termínu co nejdříve.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */