Cestování

Dámská jízda na podzim je skvělý nápad. Pozvěte kamarádky na pobyt snů!

I přesto, že podle astronomického kalendáře je stále podzim, zima o sobě pomalu, ale jistě, dává vědět. Toto roční období je dokonale propojeno s různými pobyty, na kterých je možné využít masáží, saun a dopřát tělu trochu odpočinku. Nakolik si to neuvědomujeme, lidský organizmus je s přírodou úzce spjatý a žádá zpomalení v podobný čas. Kam byste se svými kamarádkami mohly vyrazit a užít si relaxu společně?

Zavítejte do Nesuchyně

Je libo prodloužený víkend? Ubytování v Nesuchyni nabízí pobyty od 2 do 4 nocí. V jeho průběhu si budete moci užívat různých procedur, wellness, jídla a dobrého pití. V nabídce naleznete také balíček, kterým objednáte pobyt ve všední dny. Pokud tedy preferujete menší vytíženost v hotelu, tímto balíčkem budou vaše tužby vyplněny.

Bohatý výběr pobytů v Rychnově nad Kněžnou

Město v Královehradeckém kraji na severovýchodě Čech láká nejen k prohlídce zámku anebo k procházce okolo Ivanského jezera, ale také k odpočinku. Hotely v Rychnově nad Kněžnou nabízí velké množství balíčků, ze kterých je možné pobyt s kamarádkami vybírat. Zaujmout by vás mohl například Relax pro ženy, který nabízí tři dny a dvě noci s polopenzí a třemi procedurami. Zbylý čas si užijte s oblíbenou knihou, pohledy na mlhavou krajinu nebo čímkoliv, co děláte rádi.

Klid v lázeňském městě

Také lázeňská města lákají k příjemným pobytům. Jakmile jedno z nich navštívíte, dýchne na vás příjemná atmosféra, která voní jakýmsi klidem a pomalým tempem. Lázně Poděbrady nabízí Dámskou jízdu nebo Sladké hýčkání pro dámy, které svým názvem napovídá, kdo si ji velmi pravděpodobně užije úplně nejvíc. Pokud si však nepotrpíte na klišé, vybírejte z tradičnějších balíčků se snídaní nebo polopenzí a nabízené procedury vyplňte procházkou malebnými uličkami.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */