Mixér

Užijte si s partnerem milování jako kdysi

Na začátku ve vztahu nechybí romantika a touha, postupem času se ale vytrácí. Je to normální postup každého vztahu, u někoho však tato fáze přijde dříve a u jiných později. Každopádně se s ní dá bojovat. Chce to jen trochu odvahy vystoupit ze stereotypu.

Milostný život má na kvalitu vztahu velký vliv, a tak je velmi nemilé, že stereotyp se často projevuje nejdříve právě v posteli. Oblíbené polohy vás po pár letech vztahu už nudí, přesně víte, co v jakých situacích přijde, a jelikož děláte vždy všechno stejně, nemáte se navzájem moc čím překvapit. Aspoň takhle to většina lidí vidí. Ale pravda je jinde. Odvážní mají spoustu možností.

Vyzkoušejte netradiční místa

Milování v posteli je nejpohodlnější, ale existují spousty dalších míst, kterými byste si mohli milostné chvilky zpestřit. Nikdo vás nenutí hrát si na exhibicionisty a vyhledávat prostory, kde by vás mohl někdo přistihnout. Nemusíte přece vůbec vycházet z domu. Co byste řekli kuchyňské lince? Křeslu v obývacím pokoji?

Pohrajte si s tím, co máte doma

Začněte využívat různé pomůcky. V mnoha případech si vystačíte i s tím, co máte doma. Zavažte svému partnerovi oči šátkem, přejíždějte mu po těle kostkami ledu, hlaďte ho peříčkem. Jindy ho přivítejte jen v županu, nebo ho překvapte tím, že si neobléknete spodní prádlo. Snažte se vymýšlet nové věci.

Pořiďte si skutečné erotické pomůcky

Na závěr jsme nechali tu nejosvědčenější pomoc. Spousta lidí se erotických pomůcek z různých důvodů obává, přitom dokážou milování tolik okořenit. Vyberte si dildo, venušiny kuličky, vakuovou pumpu, afrodiziaka nebo třeba bičík. Poprvé to chce odvahu, nicméně věřte, že u jedné pomůcky určitě neskončíte. Jakmile se odvážíte pořídit tu první, otevře se vám zcela nová oblast k prozkoumání. Pořídit si erotickou hračkou je dnes navíc extrémně jednoduché. Nemusíte nikam s rudou tváří chodit, otevřete třeba sexshop https://www.sexio.cz, vyberete si a necháte diskrétně zabalenou zásilku poslat domů. Pak už jejím obsahem večer jen překvapíte svou drahou polovičku.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */