Bydlení

Sektorové kuchyně: Vynikající řešení do každých prostor

Mnohdy se říká, že kuchyně je srdcem domova. Ti, co si nejčastěji objednávají hotová jídla nebo jí mimo domov, s námi nejspíš nebudou souhlasit. Všichni milovníci vaření nám ovšem dají zapravdu. A právě ti by si měli dát nejvíce záležet na zařízení kuchyně. Co takhle pořídit si sektorovou kuchyň?

Úplně nejlepším řešením jsou samozřejmě kuchyně na míru. Při návrhu konkrétně pro váš prostor dokáže designér reflektovat vaše potřeby a preference. Jenže kuchyně na míru jsou dost drahé.

Opačným extrémem jsou hotové kuchyně, které si vyhlédnete někde ve velkoobchodě a pořídíte vcelku.

A někde mezi stojí sektorové kuchyně.

Co je vlastně sektorová kuchyně?

Jde o kuchyni, která se sestavuje z typizovaných částí. Existují již hotové skříňky a vy si jen vyberete, jaké z nich chcete mít doma. Výroba je levná, jelikož jde o typizované výrobky, navíc na ně nemusíte dlouho čekat. Zároveň však nepřicházíte o možnost přizpůsobit kuchyň svým potřebám. Sestavu si složíte variabilně ze široké škály jednotlivých skříněk. Výsledkem je luxusní a vysoce moderní kuchyň odpovídající vašim představám.

Jaké výhody vám přináší?

Výhoda spočívá například v tom, že si můžete snadno rozmyslet, kde chcete mít spíž na potraviny, kam toužíte umístit troubu či varnou desku. Dnes se kuchyně velmi často dělí do pomyslných zón a myslí se na to, aby tyto zóny byly prakticky rozmístěné. Například suroviny je dobré skladovat blízko kuchyňské desky, kde připravujete pokrmy.

Nechte se inspirovat

Chcete se podívat, jak vypadají sektorové kuchyně? Nepoznáte na nich, že jsou sestavené z typizovaných výrobků. Vypadají vždy velice originálně, vkusně a do místnosti přesně pasují. Však si to ověřte sami – podívejte se na realizace kuchyní od brněnské firmy Gabon. Ta se výrobou a instalací kuchyní zabývá už dlouhá léta, využívá odolné materiály a připravuje zákazníkům návrhy sektorových kuchyní na míru. Krásné kuchyňské linky dokáže vybudovat i v malých panelákových bytech. Takže i vy můžete mít stylovou kuchyni!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */