Bydlení

Tipy na dárky, které se vždy hodí!

Věděla jste, že i praktické dárky mohou rozzářit úsměv při rozbalování pod stromečkem? A zavděčíte se s nimi, mamince, sestře, tátovi i drahé polovičce!

Co více si na Vánoce přát než zdraví, dobrou náladu a rodinu pohromadě v rodinném kruhu okolo osvědčených kousků domácího cukroví. A stejně – i letos si pravděpodobně lámete hlavu, s jakým pěkným dárkem potěšit vaše blízké tentokrát. Věříme, že výběr není snadný a zejména pro maminku a tátu se takový úkol rovná rozlousknutí oříšku. Tak oříšky nechte Popelce a mrkněte na tipy pro vánoční dárky, na které se rozhodně v koutě prášit nebude!

Relax i během dnů, kdy je potřeba mít uklizeno – Robotický vysavač s umělou inteligencí

Opravdovým wow dárkem pro každého, kdo chce mít čisto, ale ne na úkor času s rodinou či času pro sebe, může být letošní novinka Robotický vysavač Kärcher RCV 5, který je výkonný, čistotný a pohybuje se s jistotou dravé šelmy. Bude znát vaši domácnost jako své boty a vždy ji precizně uklidí. Postará se o úklid tvrdých podlah a koberců s krátkým vlasem a podlahy i vytře.

Skvěle čistí podél okrajů, dokáže intenzivněji pracovat na silně znečištěných místech, na kobercích automaticky spustí funkci Auto Boost pro maximální sací výkon. Dokáže se vyhnout i překážkám, kabelům, hračkám, ponožkám nebo botám, a to díky duálnímu laserovému systému s naváděcí kamerou, který každou překážku detekuje a dokáže se jí hbitě vyhnout. Vedle technologie LiDAR mu s precizním, a hlavně samostatným úklidem pomáhá umělá inteligence. Pokud by snad potřeboval vaši pomoc nebo servis, dokáže si o ni i sám říct. A ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu je samozřejmostí.

 Jak robo vysavač pracuje? Mrkněte zde:

Multifunkční parťák pro všechno – Víceúčelový vysavač si poradí s mokrým i suchým nepořádkem!

Máte doma taky takového hračičku, který rád kutí, ocení rozšíření věcí do dílny nebo ho zkrátka těší chytré a šikovné vychytávky? Pak jej jistě potěší Kärcher Víceúčelový vysavač WD 3 S LIMITED EDITION, který je unikátní nízkou spotřebou, odolnou 15 l nerezovou nádobkou, praktickou hlavou na odložení nářadí i 2 m dlouhou sací hadicí. Pohodlné sání mokrých, suchých jemných i hrubých nečistot je samozřejmostí a stejně tak i 5 fleecových sáčků. Potěší i funkce fukaru, která se bude hodit nejen v dílně. Možná vám také pomocníka půjčí pro čištění akvárka s rybkami, nebo při rozbití vázy. Pokud myslíte, že potřebujete těžší kalibr, určitě mrkněte po ještě více vylepšených variantách přímo na webu.

Hygienická čistota domova zcela bez chemie – Parní čistič pro maminy i milovníky mazlíků

Máte v rodině novopečenou maminku, nebo milovníky koček, psů, morčat a papoušků nebo jen milovníky šetrných prostředků? Pak si je Parní čistič SC 3 EasyFix LIMITED EDITION naprosto získá. Jedná se o edici s nástavci pro čištění celého domova od oken přes koupelnu až po kuchyň. V limitce jsou dokonce tři speciální utěrky z mikrovlákna na podlahu. Díky čištění horkou parou je možné v domácnosti odstranit 99,99 % bakterií, virů a koronavirů. Pára proniká do hloubky a vtahuje tak nečistoty nebo vodní kámen napovrch do utěrek. Automaticky tak odstraňuje i zápach a plíseň. Vodu můžete do nádržky stále dolévat. Utěrky poté dáte vyprat a můžete opakovaně používat.

A pokud chcete radost z dárku umocnit – můžete k čističi přidat i dárkové poukazy na pomoc při úklidu. To určitě ledy prolomí.

Když musí být okolí domů „pintlich“ – Tlaková myčka pro všechny perfekcionisty!

Máte doma dědu, tatínka nebo drahou polovičku, kteří si rádi dělají věci po svém, a to včetně čištění auta, kola, ale i schodů, terasy nebo příjezdové cesty? Můžete jim darovat pomocníka, pro kterého naleznou uplatnění po celý rok. S tlakovou myčkou Kärcher K 3 POWER CONTROL HOME budou mít dobrý pocit z krásně umyté kapoty, nablýskaného zahradního nábytku i chodníku bez plevele a mechů. Nejenže si budou libovat, jak je nebolí záda a práce netrvala dlouho, ale také jak krásně to zvládli udělat oni sami a ještě ušetřili. V sadě k tlakovce jsou nástavce a další se dají dokoupit, kdybyste chtěli tip na narozeniny nebo svátek. V mobilní aplikaci si navíc mohou najít, jak si pro určité čištění pomocníka nastavit a jaký proud vody využít. Na webu Kärcher naleznete i další varianty tlakových myček.

Hledáte i další pomocníky Kärcher? Mrkněte na www.kacrher.cz, kde na vás čekají další pomocníci.

Akce BLACK WEEK platí na vybrané produkty od 15. 11. 2023 do 29. 11. 2023.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */