Bydlení

Zapomeňte na zdlouhavé vytírání: Získejte svůj den zpět s revoluční podlahovou myčkou!

Víme, že v dnešním rychlém tempu života hledáte způsoby, jak si ušetřit čas a usnadnit si povinnosti. A teď tu máme něco, co vám může skutečně změnit váš přístup k úklidu domácnosti. Uvízly jste někdy s mopem v ruce a přála byste si, aby to bylo snazší? Představujeme vám podlahovou myčku Kärcher FC 2-4 BATTERY – vašeho nového pomocníka, který dokáže dokonale převálcovat starosti s úklidem.

Jen si představte, že budete mít v ruce lehkou myčku, která se sama spustí jediným tahem za rukojeť. Její intuitivní ovládání vám umožní efektivní čištění podlahy s minimálním úsilím.

Podlahová myčka Kärcher FC 2-4 BATTERY je vhodná pro pravidelné úklidy tvrdých podlah. Jedním tahem z podlahy odstraní suché i mokré každodenní nečistoty a dokonale ji umyje. Vytírání podlah zvládnete jednou rukou, jelikož váží něco málo přes 2 kilogramy. Díky automatickému zapínání a vypínání je její ovládání velmi intuitivní. Stačí jednoduše zatáhnout za rukojeť směrem dozadu a myčka se sama spustí. Je poháněna výměnnou baterií 4 V, která postačí na 20 min. intenzivního úklidu, a navíc je kompatibilní s dalšími Kärcher přístroji na této bateriové platformě.

Vytírání vážně může být hračka. Mrkněte na video a novinku od Kärcheru v akci:

Válec myčky se neustále navlhčuje čistou vodou z nádrže, takže nehrozí, že byste nečistoty roznášeli dále po podlaze. Nemusíte se bát ani zamotaných vlasů nebo zvířecích chlupů. Díky integrovaným vlasovým filtrům se nenamotají do čisticího válce, ale sesbírají se do nádoby na nečistoty. Myčka umožňuje čištění až po okraj, abyste s ní zvládli uklidit skutečně každý kout.

www.karcher.cz

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */