Vztahy a sex

První „nečekaná“ noc u nového přítele? Trapasům se zřejmě nevyhnete…

Konečně k tomu dojde! Tušíte, že se rande u partnera doma protáhne až do rána a hlavou se vám začínají honit myšlenky na situace, které pro vás mohou být trochu trapné. Máme pro vás špatnou zprávu – trapasům se pravděpodobně nevyhnete, ale na druhou stranu si alespoň ujasníte, zda je skutečně tím pravým, protože ideální muž přejde s úsměvem i poněkud nestandardní záležitosti.

Máte s sebou kartáček?

Než se svým drahým ulehnete do postele, měla byste si vyčistit zuby. Ale čím, když kartáček (logicky) netvoří nedílnou součást vaší výbavičky? Anebo snad ano? Pak byste mohla vypadat jako velká pedantka. Jinými slovy: zda kartáček máte, nebo ne, je jedno, obojí bude divné. Situaci však můžete využít ku svému prospěchu – vyčistěte si zuby tak, že si dáte pastu na prst. Budete u toho roztomilá!

Máte v čem spát?

Váš partner by byl asi velmi překvapený, kdybyste se po společné koupeli převlékla do dámské noční košile. Tu si s sebou vezměte jen v případě, že jste se na přespání domluvili, jinak budete působit až příliš sebejistě a jeho naopak znejistíte.

Pohodlné dámské košile i overaly na spaní jsou naprosto v pořádku, ale poprvé se raději nasoukejte do jeho trička. Ať z vás nemá dojem, že jste nocleh připravovala dopředu.

Odlíčit se a odhalit pravou tvář?

Je přirozené, že se bojíte odhalit svou skutečnou krásu, vždyť všude kolem jsou jen samé vyphotoshopované modelky, kterým se bez make-upu konkuruje špatně. Měla byste se před ulehnutím do postele odlíčit? V poněkud podroušeném stavu vám to zřejmě bude jedno, ale jinak byste měla. Stejně se mu jednou tak či tak ukážete taková, jaká doopravdy jste, tak proč ne hned ze začátku?

Připravte se na to, že trapných situací v rámci první společné noci zažijete ještě mnohem více. Třeba když nebudete vědět, která strana postele je jeho, zda se k němu přitulit a jestli ho upozornit na chrápání. A vůbec nejtěžší bude váš look po ránu… Ale vy to jistě zvládnete, protože když ne, tak to není ten pravý!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */