Vztahy a sex

Sex si můžete užít i sama. Jak na intenzivní orgasmus bez partnera?

Najít si v dnešní době partnera není tak jednoduché jako dřív. Kromě toho, že doma trávíme mnohem více času, nám byl zapovězen přístup na typická seznamovací místa, jako jsou kluby či kavárny. A samozřejmě se najdete mnohem více důvodů, proč singles rok od roku přibývá – tedy nejen kvůli pandemii. Někdo vztah odsouvá na druhou kolej, protože buduje kariéru, někdo bojuje s ostýchavostí. Ale ať už jste sama z jakékoliv příčiny, rozhodně to neznamená, že byste si měla odpírat sex. I sama se sebou si to můžete užít naplno. Přečtěte si, jak!

​Masturbace jako plnohodnotná praktika?

Mnohé ženy pohlíží na masturbaci jako na znouzectnost, ve skutečnosti však může jít o způsob, jak dosáhnou velmi intenzivního vyvrcholení – kvalitativně srovnatelného (a často i lepšího) s pohlavním stykem.

Klíčové je nastolení správné atmosféry. Udělejte si pro sebe čas, zapomeňte na všední starosti, ztlumte osvětlení a zaposlouchejte se do tónů hudby, která ve vás vyvolává vzrušení. Anebo taky ne – třeba vás přivádí do varu úplně jiná atmosféra. Masturbovat se dá ve vaně a stejně dobře na kuchyňském stole. Ne nadarmo se říká „proti gustu žádný dišputát“.

​Poznejte své tělo

Ženy, které již smyslnost sebeuspokojování objevily, moc dobře vědí, kam sáhnout, aby proces trval tak akorát dlouho – a především byl tak intenzivní, jak je to jen možné. Pokud však s masturbací teprve začínáte, snažte se probádat všechny erotogenní zóny a hledejte místa, při jejichž stimulaci prožijete nekonečnou slast.

Nemusíte se zdráhat ani s eroticky laděným filmem, a už vůbec ne s použitím erotických hraček, jako jsou vibrátory či dilda. Zda vaše volba padne na klasické, nebo anální dildo, je na vás. Podstatné je, aby váš zážitek stál za to. Skvělou volbou je také womanizér – jedinečné zařízení, které stimuluje klitoris pomocí tlakových vln.

Stále váháte, protože vám masturbace připadá „divná“? Naopak. Je naprosto normální a velmi přínosná pro psychické i fyzické zdraví!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */