Vztahy a sex

Toužíte po uvolnění se vším všudy? Dopřejte si erotickou masáž!

Erotickým masážím se lidstvo oddává odpradávna. Velkou tradici měly a stále mají v Japonsku. První zmínky však najdeme až v dávném starověku, tedy ve starověkém Řecku, Egyptě a samozřejmě v Indii, odkud pochází snad vůbec nejznámější „učebnice“ lásky Kámasútra.

Naši prapředci byli mistry v dotecích a smyslných pohybech. Erotické chvilky zpestřovali vonnými olejíčky, svíčkami a nejrůznějšími afrodiziaky, která se v našich ložnicích udržela dodnes.

Partnerská, nebo profesionální?

Erotické masáže jako takové samozřejmě mají své místo i v naší společnosti. Pokud se je sami naučíte, můžete se masírovat s partnerem či partnerkou během milostné předehry. Jde-li vám ovšem o maximální prožitek, doporučujeme obrátit se na profesionály, v tomto případě profesionálky, tedy zkušené a vyškolené masérky, jež vědí kde a s jakou intenzitou se muže dotknout, aby ho dovedly do stavu maximálního opojení. To totiž profesionální erotickou masáž provází. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál a dozvíte se, kde tyto masérky najdete.

Masérky jako z Playboye

Dokonce patnáct překrásných a zkušených masérek, jež vás zasvětí do tajů erotického potěšení, najdete například v pražském studiu Angels masáže. Prohlédnout si je můžete na odkazu eroticke masáže – Praha po rozkliknutí políčka masérky. Tyto krásné dívky, které by se vyjímaly na titulní stránce Playboye, jsou připraveny udělat vám doslova a do písmene, co vám na očích uvidí. Nebo alespoň vás potěšit masáží, kterou jste do té doby ještě nezažili.

Klouzavá masáž tělo na tělo

Jaká erotická masáž by se vám zamlouvala? Velmi intenzivní prožitky doprovázejí například masáž Body to body (tělo na tělo), při které jsou oba zúčastnění (tedy masérka a klient) natřeni vonným olejíčkem. Nahá masérka se pak nahého klienta celým tělem dotýká, vlastně klouže po jeho jednotlivých tělesných partiích včetně těch intimních. Z toho důvodu se této masáži také říká klouzavá. Vzrušující, že?

Masáž penisu není masturbace

Velké oblibě ze strany mužů se těší i klasická masáž penisu, při které je pozornost masérky směrována pouze k tomuto orgánu. Nejedná se však o masturbaci, byť ji může připomínat. Orgasmus je na rozdíl od masturbace během této masáži záměrně oddalován. Zmnohonásobený se dostaví až na konci masáže.

Chtělo by to vyzkoušet, nemyslíte?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */