Vztahy a sex

Návod na výběr první erotické hračky

Žijeme v 21. století, takže předsudky stranou. Nějakou tu erotickou hračku má doma kdekdo. Pořád je to sice osobní věc, která by měla zůstat ukrytá před zraky dětí a návštěv, nicméně stydět se za ni nemusíte. A jestli doma ještě žádnou nemáte, je nejvyšší čas nějakou pořídit.

K rozmachu erotických hraček bezpochyby přispělo rozšíření internetových obchodů. Zatímco dříve vám nezbylo nic jiného než se studem a rudou tváří navštívit sexshop, dnes si hračku objednáte přes internet pod rouškou anonymity. Neexistuje tedy důvod, proč byste to neměla udělat i vy. Máme pro vás rovnou pár tipů, ať víte, kde začít.

Jakou část těla chcete stimulovat?

Ženy mají na těle spoustu míst, která stojí za to vzrušovat. Obyčejné dildo vám nahradí muže, nicméně daleko větší zábavu vám poskytne vylepšená verze – vibrátor. Ostatně vibrace se využívají u mnohých pomůcek, jsou skutečně příjemné. Není však vibrátor jako vibrátor. Některé jsou určené speciálně pro stimulaci bodu G či dráždění klitorisu. Jiné modely se hodí zase do zadečku.

Jaký materiál preferujete?

Tady jste při nákupu na internetu trochu v nevýhodě, protože si materiály nemůžete osahat. Je mezi nimi velký rozdíl. Výrobci umí imitovat lidskou kůži a vytvořit měkký gelový produkt. Pro všechny, kteří si potrpí spíš na tvrdší pomůcky, jsou lepší skleněné, plastové či kovové hračky. S těmi skleněnými a kovovými si užijete dvojnásobnou legraci, lze je totiž nahřát či namrazit.

Toužíte si hrát sama?

Hračky pro dospělé jsou skvělé i při společném milování, dokážou ho příjemně zpestřit. Jistě si s partnerem užijete i obyčejný vibrátor, nicméně možná by nebylo na škodu zvážit něco originálnějšího. Konkrétně třeba na vibrační vajíčko, které může partner ovládat na dálku a ovlivňovat tak vaše potěšení.

Na výše uvedené tři otázky je určitě vhodné si odpovědět. Pokud ani poté nebudete tušit, co si přesně objednat, hledejte informace a čtěte názory zkušenějších. Hlavně se nebojte, protože erotické hračky mohou váš sexuální život jedině zlepšit.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */