Vztahy a sex

Zažíváte postelovou rutinu? Víme, jak si hrátky s partnerem zpestřit

Sexuální život může být pro mnoho párů nudný a stereotypní. Pokud se vám zdá, že se nacházíte právě v takové situaci, nevěšte hlavu – existuje spousta způsobů, jak si milostné hrátky zpestřit a znovu objevit vášeň a intimitu. V tomto článku se podíváme na několik způsobů, jak toho dosáhnout.

Komunikujte se svým partnerem

Komunikace je klíčem ke spokojenému sexuálnímu životu. Někdy je však pro páry těžké otevřít se a hovořit o svých sexuálních představách a touhách. Pokud si však chcete zpestřit svůj sexuální život, je nezbytné, abyste se se svým partnerem otevřeli a hovořili o tom, co vás vzrušuje, co byste chtěli vyzkoušet, a co vám naopak nevyhovuje.

Zkuste nové sexuální pozice

Pozice, které vyzkoušíte v posteli, mohou být klíčem k tomu, aby se sex stal zábavnějším a zajímavějším. Zkuste najít nové pozice, které vám přinášejí vzrušení a nové zážitky. Možná si trochu zaexperimentujete, ale výsledek bude stát za to.

Vyzkoušejte erotické hry

Erotické hry představují nevšední způsob, jak si zpestřit svůj sexuální život. Existuje mnoho různých typů her se sexuálním podtextem – od deskových her až po karty a kostky. Tyto hry mohou být nejen zábavné, ale také uvolňující a mohou vám pomoci zbavit se stresu a napětí.

Používejte sexuální hračky

Používání sexuálních hraček může být dalším skvělým způsobem, jak si zpestřit sexuální život. Existuje mnoho různých pomůcek – od vibrátorů přes stimulátory klitorisu až po dilda a vakuové pumpy. Tyto hračky mohou být velmi vzrušující a pomáhají vám objevovat nové druhy stimulace. Diskrétně je zakoupíte například na vibratory-online.cz.

Vyzkoušejte nová místa pro sex

Někdy může být změna prostředí klíčová k tomu, aby se sex stal zajímavějším. Vyzkoušejte nová místa, jako je například koupelna, kuchyně nebo dokonce i vaše zahrada. Anebo vás láká představa hrátek někde venku v přírodě? Jděte do toho!

Experimentujte s různými druhy předehry

Předehra je důležitou součástí sexu, která může být velmi vzrušující, pokud ji provedete správně. Zkuste experimentovat s různými druhy předehry, jako jsou například masáže, orální sex, líbání a doteky. Najděte to, co funguje na vás a vašeho partnera.

Nechte své fantazii volný průběh

Fantazie všeho druhu jsou zdravou součástí sexuálního života. Nebojte se říct svému partnerovi o svých tužbách a zkuste je společně realizovat. Pokud vám přijde obtížné se svými fantaziemi otevřít, zkuste je nejprve sdílet s někým jiným, například s terapeutem.

Dejte si pauzu od sexu

Pokud se vám zdá, že se váš sexuální život stal nudným a stereotypním, ale i tak ho stále provozujete na denní bázi – možná potřebujete od sexu pauzu. Zkuste se soustředit na jiné aspekty svého vztahu a vrátit se k milování až poté, co si od něj odpočinete.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */