Vztahy a sex

Nemůžete otěhotnět? Řiďte se těmito radami a podaří se vám to!

Vaše kamarádky tráví celé dny na procházkách s kočárkem a vy jim ve skrytu duše závidíte. Pokud jste skálopevně rozhodnuta, že do rodičovství skočíte rovnýma nohama a ráda byste své tělo připravila, především se zbavte stresu – právě ten je největším nepřítelem všech párů usilujících o početí miminka. Zároveň si přečtěte následující tipy a vezměte si k srdci všechna, nebo alespoň většinu doporučení.

Co byste (ne)měla dělat vy?

Nesnažte se otěhotnět v případě, že se potýkáte s gynekologickým zánětem. Urychleně si zajděte k lékaři a poraďte se ohledně léčby. Zanedbaný zánět může vést až k neplodnosti. Nechcete přece, aby jedinou možností, jak otěhotnět, představovalo centrum asistované reprodukce

Nepřítelem těhotenství je špatná váha. Co si pod ní představit? Ideální nejsou nadváha ani podváha.

Jak jsme zmínili výše, vyhýbejte se stresu – mohl by negativně ovlivnit ovulaci. Šance na otěhotnění u permanentně vystresované ženy výrazně klesá.

Snazšímu oplodnění pomáhá orientální tanec. No vážně! Navíc si díky němu skvěle uvolníte pánev.

Po milování chvíli ležte v klidu a nechte ty malé mršky, aby se dostaly, kam mají. Se sprchou či koupelí nespěchejte!

Co by (ne)měl dělat váš partner?

Muži jsou na tom často mizerně se zdravou stravou. Toho svého byste měla přimět k tomu, aby konzumoval potraviny bohaté na vitamíny C, D a E. Pro kvalitu spermií je zrovna tak důležitý i dostatek vápníku.

Namísto těsných slipů pořiďte partnerovi pohodlnější spodní prádlo. Zdaleka nejlepší jsou bavlněné trenýrky.

Kvalitu spermatu může ohrozit i nadměrná fyzická aktivita. Respektive přehnané posilování břišního svalstva, které vede k překrvení pánevních orgánů.

Muži, kteří projevili zájem o darování spermii, moc dobře vědí, že se na kvalitě spermatu může podepsat vysoká teplota. Takže žádné horké koupele.

Aktivita spermií je vyšší při sledování erotických filmů. Udělejte mu radost a podívejte se s ním na něco lechtivějšího!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */