Cestování

Parkování na Ruzyni nemusí být o nervy

Zimní měsíce jsou jako stvořené pro exotickou dovolenou. Chladné dny, kdy se mráz střídá s blátem a šedí, rádi vyměníte za dny plné slunce, teplo a pláže v Karibiku. Pokud jsme vás navnadili alespoň částečně, věřte, že cesty do teplých krajů nebudete litovat. Tím méně v případě, že budete mít zajištěnou dokonalou logistiku.

K té patří nejenom cesta letadlem a transfer do hotelu, ale už samotná doprava na letiště a potažmo parkování. Kde odstavit po dobu dovolené svého čtyřkolového mazlíčka, totiž bývá pořádným oříškem, pokud nechcete zaplatit na letišti Václava Havla v Ruzyni majlant nebo parkovat kilometry daleko a k hale se vláčet s kufry naprosto zmožení.

​Jak parkovat v pohodě?

Parkování na letišti v Praze lze vyřešit elegantně pomocí služby Smile parking. Jedná se o unikátní parkovací projekt, kdy dojedete a zaparkujete přímo na letišti a jdete se v klidu odbavit. O další náležitosti se pak postará vyškolený kurýr, který váš vůz odveze na hlídané sběrné parkoviště opodál a vaše auto vám do příjezdu nejen pohlídá, ale ještě i vyčistí.

Při příletu vás bude auto opět čekat na letišti. Veškeré služby Smile parking jsou plně pojištěny až do 3 000 000 Kč. Využít koordinovaného parkování je víc než jednoduché. Cenu parking služby si můžete vypočítat přímo na rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést samotnou rezervaci. Zaplatit můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

​Spokojený klient je nejlepší reklamou

O funkčnosti a spokojenosti služby svědčí nespočet kladných recenzí spokojených klientů, kteří smluvního parkování využívají opakovaně. Smile parking je možnost, jak si nezkazit začátek dovolené hledáním volného místa na totálně přecpaném parkovišti. Místo toho si můžete před letem v klidu vychutnat šálek kávy nebo si přečíst turistický bedekr. Příjemná představa, viďte?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */