Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Pánská a dámská tílka jsou základem šatníku

Nakupování oblečení a doplňků – pro většinu žen téměř závislost, pro spoustu mužů noční můra. Ať už patříme ke kterékoliv skupině, existují kousky ošacení, které jsou pro nás bez výjimky nezbytností. Například komfortní tílka sportovního nebo elegantního střihu.

Proč vám nesmí ve skříni chybět?

Mluvíme-li o základech šatníku, máme na mysli univerzální, snadno kombinovatelné kousky, které si najdou své využití po celý rok. Když jsou ještě k tomu pohodlné, není co řešit. Tílka představují v letních dnech, kdy toho na sobe chceme mít co nejméně, naprostou nezbytnost, ale ani s odchodem horkým dní jejich nošení neodzvoní. Jakmile totiž udeří zima, je žádoucí se obléct do několika vrstev (jak nám kdysi říkaly maminky, aby se nám “nenachladily ledviny”). Příjemné bavlněné tílko si můžete obléct pod cokoliv – udrží vám tělo v teple a nikdo si ho ani nevšimne.

Variabilita stylů i barev

Tílka rozhodně nejsou jen “košilky” s nudlovými ramínky. Na pultech i v katalozích internetových obchodů naleznete pánská-tílka i dámská-tílka s různě řešenými střihy v pestré paletě barev. Některá jsou vhodná pro sport, jiné využijete pro každodenní nošení ve volném čase i do práce, těmi nejzajímavějšími sexy tílky zase můžete zaujmout na party. Firmám, spolkům, sportovním klubům a zájmovým kroužkům se navíc nabízí zajímavá možnost nechat si tílka opatřit originálním potiskem nebo výšivkou. Synonymem pro taková firemní tílka a trika na našem trhu je společnost Xfer. Svůj sortiment nabízí v tolika různých velikostech, že se určitě dostane na každého člena týmu.

Zaměřte se na materiál

Při výběru nového tílka byste neměli hledět jen na to, jestli vám vyhovuje opticky. Jelikož se jedná o funkční kus oblečení, očekáváme od něj, že nám dlouho vydrží a snese třeba i pot, jemuž se při sportu nevyhneme. Tílko si dáváme přímo na tělo, a tak by mělo být vyrobeno z příjemného materiálu poskytujícího maximální pohodlí. Všechny tyto požadavky splňuje kvalitní bavlna, která se může chlubit vysokou savostí a skvěle odolává praní. Platí však, že není bavlna jako bavlna. Chcete-li pevnější, odolnější tílko s dlouhou životností, hleďte na gramáž. Nevybírejte výrobky, které uvádějí příliš nízké, nebo vůbec žádné hodnoty.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */