Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Vybíráte svatební šaty? Načerpejte inspiraci!

Chystáte svatbu a chcete, aby dopadla na výbornou? Pak jistě máte sáhodlouhý seznam, na kterém nechybí svatební výzdoba na auto, dekorace, oznámení a milion dalších položek. Všechno musí klapnout tak, jak si to předem naplánujete. Jedna věc je ale přeci jen mnohem důležitější než cokoliv jiného. Jsou to vaše šaty! Na pár tipů a současné trendy jsme se zeptali odbornic ze Studia Květuše.

Svatební šaty jsou alfou a omegou obřadu. Nevěsta musí být nejkrásnější a nesmí ji zastínit žádná z družiček či svatebčanek. Předpokládáme, že ani vy neberete výběr róby na lehkou váhu a ráda byste na ostatní zapůsobila tak, jako ještě žádná jiná nevěsta. Jenomže jak se vyznat v množství střihů? Vybrat ten správný je oříšek, který s vámi rozlousknou dámy ze Studia Květuše. Svatební salon Most se v oboru pohybuje přes 25 let a zabývá se také prodejem svatebních dekorací všeho druhu.

Vraťme se však k vašim svatebním šatům. I ty totiž podléhají módním trendům, které se velmi rychle mění. Nevěstina róba reflektuje dobu a společenskou úroveň. Možná vás překvapí, že bílá barva pro šaty nebyla vždy typická. V dobách středověku panovaly značné rozdíly mezi jednotlivými vrstvami obyvatel. Bohaté nevěsty preferovaly pestrobarevné šaty z luxusních látek. Zlom nastal v roce 1840, kdy si sněhobílé krajkové šaty oblékla královna Viktorie. Stala se vzorem budoucích generací.

A jak jsou na tom současné trendy? Vrací se do minulosti a bílé sekundují i jiné barevné tóny. Populární jsou barvy jako ivory a champagne. Před oltářem se čas od času objeví nevěsty v modrých, růžových a červených šatech. No a v rámci extravagantních svateb se hosté kochají pohledem na nevěstu v černé. Podstatné je, aby se nevěsta cítila dobře a den D si užila na sto procent.

Ať už se zhlédnete v bílých nebo barevných outfitech, jistě vás bude zajímat pronájem a prodej svatebních šatů pod taktovkou Studia Květuše. V e-shopu najdete vše, co by se vám na svatbě mohlo hodit!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */