Móda a styl Spodní prádlo

Samodržící podprsenka: Ramínka už nikdy víc!

Některé ženy bytostně nesnáší podprsenky s ramínky. Jiné je nemusí především proto, že kvůli nim zanikají záda. Řešíte-li stejný problém, máme pro vás skvělou zprávu. Možná jste jen nezaznamenala, že v sortimentu spodního prádla nechybí ani bezešvé podprsenky bez ramínek a zapínání.

Bojíte se snad, že vám taková podprsenka spadne? Obavy nejsou na místě. Drží následujícím způsobem – košíčky semknete drobným háčkem mezi ňadry. A to je vše, tím vaše martyrium končí. Samodržící podprsenka bude držet jako přilepená. Stane s vaší nejlepší kamarádkou vždy, když si obléknete letní šaty bez ramínek, topík nebo něco s holými zády. Moderní spodní prádlo má i další výhodu – perfektně vám vytvaruje prsa.

Samodržící podprsenky vyplnily pomyslnou díru na trhu. Způsobily velké pozdvižení a konečně odpověděly na otázku, co si obléknout pod korzetové šaty bez ramínek. Do té doby představovaly jedinou alternativu gelová ramínka, ale ty neplnila účel na 100%. Mimo to se nehodí ke každé příležitosti. Vzít si je na akci v „lepší společnosti“ není úplně košer.

Gelovým ramínkům sekundovaly podprsenky se zdobenými ramínky. Ty jsou však vhodné pouze k určitým typům šatů. Nemá je smysl kombinovat s outfitem, který nedoplňují. Možnosti zdobených ramínek jsou zkrátka velmi omezené.

Co se týče samodržící podprsenky, je ideální pro každodenní nošení. Bez obav si ji můžete vzít i do tanečních – jen si předem vyzkoušejte, že vám nebude padat ani při prudších a rychlejších pohybech. Neměla by se krabatit ani sunout, jinak si dovádění na tanečním parketu neužijete.

Samodržící podprsenku můžete zkombinovat s kalhotkami klasického střihu i s kalhotkami typu tanga. Skvělou volbou jsou také sexy brazilky kalhotky. Značkové dámské spodní prádlo z kvalitních materiálů seženete například na www.modanikola.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */