Móda a styl

5 základních výhod razítek na oblečení

Problém, jak označit dětem oblečení, řeší skoro každá maminka. Děti ve školce ještě nejsou tak rozumné, aby si dokázaly ohlídat vlastní oblečení. Velice snadno se vám může stát, že dítě domů dorazí s cizím tričkem nebo mikinou a ani mu to nepřipadá zvláštní. A bohužel k tomu někdy dochází i ve škole. Stačí, když se děti převlékají po hodině tělocviku.

Nejlepším řešením je dětem oblečení označit a naučit je, že se vždy mají dívat, jestli je na daném tričku, mikině či bundě jejich značka. Jenže jak ji zhotovit? Našít nějakou nášivku? Vyšít monogram? Na to zapomeňte. Nejsnadnější možností jsou razítka na oblečení-textil.

Bude vaše dítko nastupovat do školky? Chystá se na letní tábor? Nebo si prostě jen plete oblečení se svým sourozencem? Pojďme si představit 5 důvodů, proč byste jmenovky na oblečení měli řešit právě pomocí razítek.

1. Jmenovky pro děti aplikujete rychle

Našít nášivku chvíli trvá, stejně tak vyšít monogram. Oproti tomu razítko na textil jen natisknete. Za půl hodinky můžete mít orazítkovaný celý dětský šatník. Trochu větší děti do procesu klidně zapojte, na tisknutí razítek není nic složitého, zvládne to i školkáček a bude mít radost, že si svoje oblečení označil sám. Nedostatek času je problémem snad všech maminek, takže rychlost použití jistě oceníte.

2. Razítko vyrobené na přání

Děti mají rády veselé obrázky a motivy, také jmenovky pro děti by takové měly být. Tvůrci razítek na textil na to pochopitelně mysleli. Na razítko si samozřejmě necháte napsat jméno vašeho dítěte, před něj se ale přidává malý obrázek. Ten si vyberete z širokého množství jednoduchých ikon. Nechtě dítě, ať si samo vybere, co se mu líbí. Může si vybrat také vzhled samotného razítka. Díky množství kombinací jména a obrázku je opravdu nepravděpodobné, že by se ve stejné třídě ve školce či škole našlo dítě se stejným razítkem.

3. Natištěná jmenovka dlouho vydrží

Jak dlouho takové jmenovky na oblečení vydrží? Minimálně tak dlouho, jak je budete potřebovat. Jeden otisk razítka vydrží zhruba 50 praní. Samozřejmě záleží na tom, jak oblečení perete, při šetrném praní na 30 °C toho razítko vydrží více. Spočítejte si, jak dlouho trvá, než věc padesátkrát vyperete. Pokud ji dítě nenosí vyloženě každý týden, tak to budou roky. Kromě toho vám jedno razítko s náhradním inkoustem, který se dodává v balení spolu s razítkem, vydrží až na 1000 otisknutí. Pokud by tedy razítko na oblečení vybledlo, natisknete ho znovu. Suma sumárum vám pro jedno dítě stačí pořídit si jedno razítko a máte vystaráno na celé období, kdy je kritické, že by mohlo dojít k jeho záměně ve školce či škole. Zároveň víte, že se natištěná jmenovka dá vyprat, takže vám nic nebrání oblečení poslat dál, až z něj dítě vyroste.

4. Jméno natisknete na jakýkoliv textil

Razítkem se dá označit opravdu všechno od triček až po zimní bundu. Dokonce bude fungovat třeba i na cvičky nebo boty, natisknete ho například zevnitř na jazyk. U triček se doporučuje razítko umístit za krk, tedy tam, kde bývá uvedená velikost. Při nošení tam není vidět a zároveň ho bude mít dítě na očích, když si bude tričko oblékat. U ostatních kousků oblečení si zvolte místo pro označení dle vašeho uvážení. Razítka se dodávají s černým, červeným nebo modrým inkoustem. Ptáte se, jak jsou tyhle tmavší barvy vidět na tmavém textilu? Ano, v tom spočívá jediný háček. Černý inkoust na černé tričko prostě moc nefunguje. Stačí si ale vzít nažehlovací bílý pásek, na ten jmenovku natisknout a pak nažehlovačku nažehlit. Nažehlovací pásky se prodávají v sadách s razítky.

5. Výborný poměr cena-kvalita

Tato originální razítka na oblečení – textil prodává e-shop Mamachick. Na rozdíl od konkurenčních řešení vám dává opravdu dost volné ruce, pokud jde o výběr motivu razítka, a především do zásilky automaticky přibaluje náhradní inkoust. Za skvělou cenu tedy dostanete kompletní řešení a už nemusíte nic přikupovat.

Razítka na textil rozhodně stojí za vyzkoušení. Vyberte si to svoje na Mamachick.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */