Móda a styl

Kde nakoupíte pracovní oblečení výhodně? Zamiřte do velkoobchodu

Pracujete v odvětví, kde je potřeba se každý den převlékat do pracovního oblečení? Má to své výhody. Například nemusíte dlouze přemýšlet o tom, co si dnes vezmete do práce, nemusíte se nutit nosit sukně a další společenské oblečení. Oblečení navíc často nakupuje firma ve velkém, takže to máte zcela bez starostí.

V některých firmách dostávají zaměstnanci příspěvek a oblečení si mají sehnat sami. Upřímně řečeno, toto řešení je dost nevýhodné. Za prvé zaměstnancům přidělává starosti. Za druhé hrozí, že si někdo sežene oděv, který nebude zcela vyhovující dané činnosti. Za třetí na tom firma prodělá. Nakupte ve velkém své pracovní oblečení – velkoobchod vám ušetří spoustu peněz.

Velkoobchodní slevy a široký výběr

Najděte si obchod, který prodává pracovní oblečení, a nakupte jej pro všechny zaměstnance dohromady. Na velké zakázky dávají prodejci velmi slušné slevy. Oproti nákupu jednotlivě tedy určitě ušetříte. Kromě toho si zajistíte, že budou všichni zaměstnanci nosit správný oděv. Stejné barevné ladění také není vůbec na škodu, společné oblečení podporuje týmového ducha. Jestliže vám jednotnost vadí, nic vám nebrání vybrat si oděvy v několika různých barevných provedeních.

Pracovní oblečení s potiskem

Sháníte-li Brno pracovní oblečení velkoobchod, vaší pozornosti by neměla uniknout firma Xfer. Sídlí nedaleko centra Brna a již 20 let prodává a vyrábí reklamní textil, firemní, sportovní oděvy a také oblečení pro volný čas. Má dokonce svou vlastní značku Xfer.

Nabídka jejich pracovních oděvů je bohatá, nemusíte se ovšem zaměřovat čistě na kategorii „pracovní oblečení“, klidně zapátrejte mezi tričky, mikinami a polokošilemi, jestli vám tento styl do firmy vyhovuje.

Každopádně zvažte možnost potisku či výšivky. Vždy je hezké, když je pracovní oblečení označené firemním logem. Ve velkém nákladu vás navíc výšivky ani potisky nevyjdou příliš draho.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */