Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Botičky, které zahřejí

Teploty padají pod nulu. Sandálky a baleríny jste dávno odložila, nyní už není dost teplo ani na stylové tenisky, ba dokonce ani na kožené kotníkové botky. Řada přichází na teplé kozačky a sněhule. Obohatila jste už letos svůj botník o nové kousky?

Boty pro elegantní dámy

Do práce, na nákupy nebo jen tak do města nejlépe padnou kozačky. Nejvíce sexy jsou kozačky nad kolena. Lákavě na vás zřejmě zapůsobí boty s vysokým podpatkem. Než si je koupíte, zamyslete se nad tím, kam hodláte boty nosit, a jaké vzdálenosti v nich budete chodit. Vysoké tenké podpatky jsou v zimě ještě nepohodlnější než v létě. Jestli se hodně pohybujete pěšky, sáhněte kozačkách s nižším podpatkem. Možná jsou méně atraktivní, ale rozhodně se v nich chodí lépe.

Chodíte rády v sukni? Díky kozačkám se jich nemusíte vzdávat ani v zimě, zajistí vám dostatek tepla. Místo obyčejných silonek zvolte raději hrubší punčochy nebo punčocháče. K formálnějším příležitostem vezměte šedé nebo černé, ve volném čase si můžete pohrát a experimentovat s různými barvami a vzory.

Když jde hlavně o pohodlí

Toužíte po větším pohodlí, než které nabízejí kozačky? Pak oceníte spíše sněhule. Ačkoli se nejedná o úplně elegantní kousky, vyrábějí se i stylové sněhule, které snadno zkombinujete s jakýmkoli outfitem. Mnohé z nich se na první pohled téměř neliší od kozaček, jen jim chybí podpatky. Po podrobnějším prozkoumání zjistíte, že mají kvalitní podrážky, ve kterých určitě neuklouznete.

Na hory a do přírody jen v pořádných pohorkách

Libujete si v procházkách přírodou, chodíte ráda do lesa či do hor i v zimním období? Kratší procházku s klidem zvládnete ve sněhulích, ale na delší chození a náročnější terén si kupte spíše pořádné pohorky. V přírodě jde přece hlavně o komfort a ne o styl, nemyslíte? Kvalitní pohorky nekloužou ani v těžkém terénu a spolehlivě odolávají vlhkosti. Nohy budete mít pěkně v suchu a v teple. V přírodním terénu dobře drží, nepodjíždějí.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */