Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Na Geekshirts.cz mají podzimní sklizeň. Chcete libová trička zdarma?

Cítíte se tak trochu jako geek? Pokud netušíte, co tento anglický termín znamená, vězte, že se takto obvykle označovaly osoby zapálené do oblasti informačních technologií. „Ajťáci“, kteří řeší zapeklité problémy a pohybují se v IT jako ryby ve vodě. V současnosti se však geek používá také v souvislosti s jinými obory. Geekem může být každý, kdo najde nadšení pro nějakou věc. Nejčastěji jde o filmy, seriály, sociální sítě… Předpokládáme, že i vy máte svou „úchylku“, které ve svém volném čase s oblibou holdujete. No a proč to nedat najevo stylovým tričkem ze specializovaného geekshopu GeekShirts.cz?

Kdo nakupuje na GeekShirts?

GeekShirts je Mekkou pro každého, kdo si potrpí na originální trička, mikiny, body, tílka a další hadříky. Ve všech případech jde o módní kousky, jejichž smyslem je zaujmout, pobavit a někdy i šokovat. Nejvtipnější kousky najdete v kategorii „ofenzivních“ potisků. Hlášky jako FUCK YOU FUCKING FUCK, I PEE IN A POOL nebo HOW ABOUT A NICE CUP OF SHUT THE FUCK UP snad nemusíme dále rozebírat.

Za pozornost však stojí také trička v dalších kategoriích. Například z kolekce PAT a MAT – vtipné logo Záruka kvality potěší každého domácího kutila. Hledáte-li vtipný dárek pro svého zručného partnera, právě jste ho našla.

pat-a-mat

Tričkem z GeekShirts snadno vyjádříte své radikální názory a stejně dobře odpálkujete lidi, kteří si utahují… třeba z vaší výšky. Oblečte si tričko I’N NOT SHORT, I’M A HOBBIT a budete mít klid.

hobit

Dopřejte si tričko. Anebo rovnou pět!

Pokud se vám trička pro geeky líbí, pořiďte si taky jedno. Anebo rovnou dvě, protože k nim získáte další zdarma. Ke třem tričkům dostanete dvě grátis, a k pěti dokonce pět. Ušetříte spoustu peněz a doplníte šatník o kvalitní hadříky, které hned tak na někom neuvidíte!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */