Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

V dupačkách pro dospělé vám už nebude přes noc zima

Léto je již dávno pryč a přišly dny, kdy se ještě nevyplatí naplno vytápět interiér, ale teplo už stoprocentně není. Přes den si většinou přitopíme krbovými kamny, krbem, anebo elektrickým přímotopem. Večer a v noci je to už poněkud horší. Proto se vyplatí vsadit na teplejší oděvy, jež jsou schopné při spaní zajistit dokonalý komfort. I dlouhá pyžama ale tento nelehký úkol většinou nedokážou zvládnout. Zima jde totiž často od nohou, jež nejsou příliš chráněny. Vzít si sice můžete silné podkolenky, nicméně ani ty situaci nezvládnou. I proto se vyplatí vsadit na oděv, jenž vám zakryje celé tělo. Jsou jím dupačky pro dospělé.

Dupačky nemusí být nutně jen pro děti

Maminky a často i tatínkové jsou zvyklí na dupačky pro své malé děti. Ano, právě tento komplexní obleček zvládne ochránit dítě v noci před chladem a je zároveň maximálně praktický při přebalování. Stačí dupačky na spaní pouze rozepnout a následně vyměnit dítěti plínu. Když vidíme spokojené děti, možná nám bleskne hlavou, že podobný oděv by se hodil také dospělým. Když se podíváme na trh, zjistíme, že overal pro dospělé skutečně existuje…

Noc jako v bavlnce

Ráda byste měla v noci dokonalý tepelný komfort? Dupačky pro dospělé vám jej zajistí! Díky bavlně se v kompletu budete cítit naprosto perfektně. Maximální prodyšnost látky také dokáže eliminovat nadměrné pocení. Pot je odváděn mimo tělo a nehrozí prochladnutí. Praktický je i zip, díky němuž se komplet velmi jednoduše obléká i vysvléká. Pokud budete potřebovat v noci na toaletu, bude to ten nejmenší problém.

Buďte styloví

Elegantní pyžamo pro dospělé v podobě dupaček nabízí také neotřelý styl. Jestliže zamíříte na Trikonator.cz, můžete si vybrat ze spousty zajímavých variací. Typické jsou především pestrobarevné modely. Máte-li rádi khaki provedení, není problém si jej vybrat. Doporučit bychom mohli i variantu české vlajky.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */