Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Moderní kabáty snoubí krásu s funkčností

Zima je každou chvilku tu. Když se na ni dobře připravíte, určitě vám nebude chladno. Dávno neplatí, že se pro krásu musí trpět – alespoň v ohledu nízkých teplot to neplatí. Moderní dámské zimní bundy a kabáty jsou navrženy tak, aby slušely, ale zároveň aby hřály a poskytovaly maximální komfort. Ještě jste si žádný nekoupila? Rychle to napravte, pravděpodobně se bude velmi brzy hodit.

Kabáty a bundy, ve kterých budete vypadat skvěle

Trendy zimní bundy kombinují praktickou stránku bundy a eleganci kabátu. Prošívané bundy s velkou kapucí se vyrábějí v různých barvách, takže si na své přijde každá z vás. Jestli si v bundách libujete, kupte si jich rovnou více a střídejte barvy podle nálady. Aby vám bylo v zimní bundě teplo, měla by vám sahat nejméně po hýždě. K dostání jsou ovšem i delší bundy.

Co se týče kabátů, máte poměrně volnou ruku. Oblíbené jsou dvouřadé i jednořadé, krátké i dlouhé, klasické černé i bláznivě barevné. Záleží čistě na vašich preferencích a stylu, v jakém se oblékáte. Co třeba vlastnit decentní slušivý kabátek do práce a nějaký odvážnější na volný čas, když jdete s kamarádkou na nákupy nebo na kávu?

Přestože jsou kabáty i stylové zimní bundy dostatečně teplé, na dlouhou procházku do přírody volte raději lyžařskou bundu. Zajišťuje ještě vyšší komfort, navíc vám tolik nebude líto, když se ušpiníte nebo oblečení nějak poničíte.

Co si obout?

Sukně a šaty nejsou záležitost pouze na léto. Šikovným kombinováním je můžete nosit po celý rok, a to i když venku zrovna padá sníh. Díky mnoha variantám punčoch vytvoříte pokaždé nový neokoukaný outfit. A jak si zajistit skutečné teplo? Obujte si ke krátké sukni kozačky nad kolena, nejlépe zateplené kožíškem. Vysoké kozačky lze kombinovat také s úzkými džíny.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */