Cestování

Kam na dovolenou? První last minute jsou tady!

Letní sezona dovolených oficiálně začíná, jelikož už na začátku června se mohou některé turistické destinace pyšnit příjemnými teplotami jak vzduchu, tak samozřejmě i moře. To jasně směřuje k tomu, že se začínají objevovat nabídky zájezdů, takzvaně na poslední chvíli. Pokud jste čekali až nyní, je ideální doba si jeden takový koupit. Doporučujeme hledat last minute na Tiptravel.cz, tedy na webu, který se specializuje na širokou nabídku dovolených, která zaručeně uchvátí i vás. A to ať už hledáte jih Evropy, popřípadě Afriku, nebo také exotické či orientální destinace.

Jaké destinace letos lákají?

Pokud ještě nemáte jasno v tom, jaké destinace letos navštívit, rozhodně vám přijde vhod naše doporučení. Pokud chcete zažít na vlastní kůži zajímavou kulturuči nádech orientu, rozhodně nezklame jak Tunisko, tak i neméně oblíbené Turecko. Pokud se raději chcete držet v Evropě, nemusíte zoufat, protože dobrou volbou je dovolená v Bulharsku. V minulosti známé a dnes už moderní destinace jako Sluneční pobřeží, Zlaté písky nebo Sozopol jsou jistotou toho, že tato dovolená zaručeně nezklame ani vás. To ale stále není vše, kam lze na poslední chvíli vyrazit.

Lákají i další země, jako:

  • Řecko
  • Egypt
  • Kypr

Jak vybrat ten správný zájezd?

A co udělat proto, abyste byli s výběrem skutečně spokojeni? Určitě je dobré zaměřit se na kvalitu zvolené lokality, stejně jako kvalitu vybraného hotelu. Dnes bývá standardem také all inclusive stravování, popřípadě bezplatné využívání jak lehátek na pláži, tak i plážového baru. Pokud jste navíc milovníci památek a historie, určitě je dobré si před cestou ověřit, jaké zajímavé fakultativní výlety pro vás budou v místě pobytu připraveny. Stejně tak je dobré seznámit se i s krásami konkrétního města, jelikož jedině tak budete vědět, kam během vašeho pobytu nejlépe vyrazit.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */