Móda a styl Spodní prádlo

Jaké spodní prádlo vybrat pod oblečení “na tělo”?

Přiléhavé džíny nebo bodycon šaty jsou běžnou součástí šatníku mnoha žen – vypadají jednoduše sexy a zdá se, že snad nikdy nevyjdou z módy. Výběr spodního prádla pod tento typ oblečení ovšem může být tak trochu oříšek. Žádná jistě nestojí o to, aby kolemjdoucí mohli obdivovat lem jejich kalhotek, a někdy je třeba schovat i nějaký ten faldík. Poradíme vám, jak na to.

Prádlo, o kterém ani nevíte

Nebojte se, nebudeme vám vnucovat tanga, ani radit, abyste raději chodily “naostro”(ani vás od toho odrazovat). Pro ty, kterým je toto odvážné řešení nepříjemné, naštěstí návrháři vymysleli skutečně mazanou alternativu: bezešvé spodní prádlo. Díky absenci jakýchkoli hrbolků není vidět ani pod uplými šaty z tenčího materiálu, a navíc krásně přilne na tělo. Sedí jako druhá kůže.

Nejen pro ženy s postavou modelky

Potřebujete-li trochu vytvarovat postavu a opticky ubrat pár kil, stahovací prádlo pro vás bude jako dělané. Při správném výběru vám tento malý zázrak v pase ubere hned několik velikostí a krásně zvedne zadeček i sebevědomí. Samozřejmě se také vyrábí bezešvé, takže vaše linie budou naprosto hladké.

Variabilita modelů vás překvapí

Tak jako všude, i u stahovacího prádla platí, že každé ženě vyhovuje něco jiného. Nabídka je naštěstí obrovská, a tak na trhu objevíte nejen stahovací kalhotky nejrůznější výšky s nohavičkami i bez, ale také podprsenky, legíny, spodničky či body. Stahovací body je vlastně takovou jednorázovou liposukcí – zformuje celou postavu najednou a nikdo si ho nevšimne. Jen budete možná muset přetrpět trochu nepohodlí.

Jděte po kvalitě

Chtete-li, aby stahovací bezešvé kalhotky opravdu fungovaly, nevyplatí se vám sáhnout po levných čínských produktech z internetu. Riskujete, že vám nebudou sedět, jejich efekt bude minimální, nebo z vás udělají jelito ve střívku. Specializovaní výrobci, kteří zaručují kvalitu materiálů i bezešvých technologií, jsou sázkou na jistotu. Například v italském spodním prádle značky INTIMIDEA se budete cítit přitažlivě a komfortně po celý den.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */