Co je cool Móda a styl

Selfie tyč se stane vaším společníkem na každém výletě

Pokud ráda jezdíte po výletech, nezapomeňte si daná místa zdokumentovat. O některé snímky se určitě podělte na sociálních sítích. Jestliže povětšinou cestujete sama, neboť si užíváte klid a kocháte se malebnou přírodou, tak nemáte nikoho, kdo by vás vyfotil. V takovém případě na scénu nastupuje selfie tyč.

Ovšem není selfie tyč jako selfie tyč, na což si musíte dát určitě pozor.

Bluetooth, nebo kabelová spoušť

Současný trh nabízí neuvěřitelné množství selfie tyčí, které se liší hned několika parametry, přičemž jedním z nich je způsob připojení a spárování se smartphonem.

U selfie tyče s Bluetooth je výhoda, že můžete fotit v ten moment, kdy jen chcete. Stačí spojit zařízení s tyčí a můžete se vrhnout na focení. Selfie tyč nabijete přes USB kabel, a tak vám odpadá povinnost kupovat náhradní baterie.

Druhou možností jsou selfie tyče s kabelovou spouští, kdy musíte spojit kabel mezi tyčí a konektorem na sluchátka u telefonu. Ovšem pozor, výrobci smartphonů začínají tento konektor ze svých zařízení odstraňovat, protože je zastaralý.

Konstrukce, rukojeť a držák

Dalším rozhodujícím faktorem je celková kvalita selfie tyče. Teleskopická tyč by měla být pevná, protože je důležité, aby se při focení netřepala, jinak by výsledné fotografie nebyly příliš ostré. Samozřejmě rukojeť by měla být ergonomická pro komfortní držení. A co se týče držáku na mobil, ten by měl být spolehlivý, aby z něj přístroj nevypadl.

Pokud si chcete koupit selfie tyč na internetu, nejprve si přečtěte recenze, abyste měla jistotu, že si nekupujete zajíce v pytli od tygra. Toto mobilní příslušenství, které se složí na takovou velikost, že se bez problémů vleze do kabelky, se stane vaším kamarádem na každé cestě. Ze všech výletů tak budete mít i fotky sebe, nikoliv pouze památek a přírody.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */