Co je cool Móda a styl

Kvalitní pyžamo jako originální dárek pro ženu i muže

V parných letních dnech nad pyžamy nepřemýšlíme, protože je v místnostech ohromné horko. Ovšem s příchodem podzimního počasí se vše obrátí. Ve skříních hledáme pyžamo anebo noční košili. Tento domácí oděv určený pro spaní často doplníme županem, jen tak se pořádně zahřejeme.

Je škoda, že se lidé nákupem pyžama moc nezatěžují. Vždyť je to první krůček ke kvalitnímu spánku. Když nás pyžamo škrábe a nemůžeme se v něm hnout, máme po sladkých snech. Co je krásnějšího než usínání v heboučké noční košilce pod hřejivou peřinou? Tomuto okamžiku se nic nevyrovná.

Jaký materiál je nejlepší?

Dnes nabízejí prodejci nespočet variant. Pánská a dámská pyžama mohou být vyrobena z česané bavlny, bambusového vlákna, mikrovlákna, organické BIO bavlny i modalu. Trefou do černého je česaná bavlna. Osloví kvalitou, perfektním sáním vlhkosti, lehkostí a dlouhou životností. Produkty z bambusového vlákna jsou v poslední době velmi oblíbené díky jemnosti, hebkosti, savosti a antibakteriálním vlastnostem. Mikro bavlna vzniká přidáním vláken PVA do 100% bavlny. Mikrobavlna je jemná, měkká, lehoučká a rychle schne. Pyžama z modalového vlákna oslní příjemným leskem, luxusním vzhledem, jemností a skvělou savostí. Modal rychle schne a ohromí i antibakteriálními vlastnostmi.

Na střihu a designu záleží

Jakmile vystrčí své růžky chlad a mráz, i muži hledají ve skříni pánská pyžama. Preferují klasické kousky, pohodlné střihy a materiály příjemné k pokožce. Kostkované, modré i prouhované modely jsou pro ně přitažlivé. Na ženách však upřednostní noční košilku ze saténu.

Kvalitní pyžama zajišťují pohodlí před spánkem i během něj. Člověka nesmí nic stahovat ani škrtit. Volnost pohybu hraje prim. Obdarujte své blízké hřejivým pyžamem, které můžete vybrat na webu Zdravá Ložnice.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */