Móda a styl

Zdravotní obuv pečuje o nohy i celé tělo

Bolest zad a kloubů může souviset se špatnou obuví. Napadlo vás to? V jakých botách trávíte většinu dne? Není čas zauvažovat nad zdravotní obuví? Pomůže nejen proti bolesti nohou.

Proč obout kvalitní boty

Funkční správně vytvořená obuv tlumí nárazy, neničí klenbu a postoj, snižuje zatížení páteře a kloubů, tlumí bolestivost, a dokonce dokáže být i hezká. Ano, existují i elegantní zdravotní boty. Kdo pracuje třeba ve zdravotnictví nebo v provozu, kde je třeba nosit přezůvky, určitě by neměl vzít zavděk jen tak nějakými, ale zajímat se, co na nohy obouvá po mnoho hodin v týdnu.

Druhá nejzatěžovanější část těla? Nohy!

Nohy jsou jednou z nejzatěžovanějších částí těla, po srdci dokonce druhou nejzatěžovanější! Přitom jim věnujeme pramálo pozornosti. Zdraví nohou je opomíjeno, více se mluví o ostatních částech těla, nohy jsou trochu tabu. Dokud se nedostaví potíže, hodně lidí obutí zkrátka neřeší. Zdravotní obuv není jen pro důchodce a jedince s ortopedickými problémy. V kvalitních botách budete jako v bavlnce a uděláte toho mnoho nejen pro nohy, ale i tělo jako celek.

Zkuste českou značku

Bolest kotníků, pat, lýtek… jen pár příkladů, které mají často na svědomí nevhodné přezůvky či boty na ven. Kde se po zdravotních botách poohlédnout? Zkuste českou značku – obuv Santé. U ní si vyberete boty podle účelovosti. Celý den neobujete uzavřené boty určené ven, venku zase nebudete chodit mnoho hodin v pantoflích. Škola, práce, kancelář, domov… doporučuje se přezout. A to dětem i dospělým. U dětí jsou kritéria ještě o něco přísnější a výběr bot se stane až vědou. Spousta rodičů už na botky pro své ratolesti dbá. Co ale dospělí? Ti se často zanedbávají.

Vlastnosti zdravotních bot

Zdravotní obuv Santé je obuv dámská, pánská, dětská i profi. Jaké vlastnosti má? Tlumí nárazy, vyrobena je z hygienicky nezávadných materiálů, boty jsou to lehké, příjemné, anatomicky tvarované, s úměrnou výškou podpatku, správně tvarovaným opatkem, ohebná v místě prstních kloubů a v neposlední řadě i slušivá.

Boty do každého ročního období

Santé zdravotní obuv nenechá vaše nohy na holičkách v žádném ročním období. Sortiment zahrnuje boty na doma, do práce, na ven od jara do zimy. Klidně i pěkné vysoké šněrovací zimní boty. Rozhodně nejde jen o nějaké „důchodky“. Přesvědčte se sami!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */