Móda a styl

Pořiďte si konečně plavky, v kterých se budete cítit sexy!

Léto se blíží mílovými kroky a ani vy si jistě nenecháte utéct jedinou příležitost, kdy se budete moct opalovat na prosluněné pláži nebo alespoň někde u přehrady. Anebo snad zůstanete opodál ve stínu, protože se necítíte dobře v plavkách? Věřte, že chyba není ve vaší postavě, ale pouze ve vašem způsobu myšlení. Měla byste si pořídit plavky, ve kterých se budete dobře cítit – bude z vás vyzařovat sebevědomí a dostane se vám zasloužené pozornosti od opačného pohlaví.

Je naprosto přirozené, že se necítíte dobře v pět let starých plavkách. Za tu dobu se možná vaše postava trochu změnila a měla byste si proto pořídit model, ve kterém vyniknou vaše současné křivky. Zároveň přijměte fakt, že módní trendy ovlivňují také sortiment plavek. Mění se barvy, vzory a motivy.

Líbí se vám dvoudílné plavky? Jděte do nich!

Dvoudílné dámské plavky jsou často prezentovány jako model vhodný pouze pro “vyvolené” ženy s perfektní postavu přesýpacích hodin. Pravdou je, že dámy s jiným typem postavy se mohou cítit lépe v plavkách, které rafinovaně zakrývají to, co by nemělo být vidět, a naopak zdůrazňují přednosti.

Nic z toho však neznamená, že dámské dvoudílné plavky nemůže nosit žena s kypřejšími tvary. Samozřejmě, že ano, a dokonce v nich může zazářit. Pokud vám samostatný horní a spodní díl vyhovují nejvíce, pořiďte si je.

Špatnou volbou však nemusí být ani tankiny. Tento typ plavek se také skládá ze dvou samostatných dílů, ale kombinuje výhody jednodílné a dvoudílné varianty. Podle potřeby horní díl vyhrnete, nebo naopak necháte delší.

Na plavkách se nešetří, pořiďte si kvalitní kousek

Chcete-li, aby vám nové plavky vydržely déle než jedno koupání, pohlédněte se po nich tam, kde vám nabídnou kvalitu. Zaplatíte za ně o něco více než za zboží z asijské tržnice, ale bude mít jistotu, že se s nimi nebudete muset brzy rozloučit. Dobrou volbou je český e-shop www.daniela-pradlo.cz, kde mají krásné značkové plavky v akci až se 70% slevou.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */