Zdraví a krása

Wellness Praha Karlín – pohlazení pro duši i tělo

Náročné pracovní dny je nutné proložit kvalitní relaxací, která je klíčová pro podávání špičkových profesních výkonů. Pokud nemáte čas na dovolenou anebo víkendový odpočinek v lázních, dopřejte si unikátní doplnění vitality v privátním wellness centru v Praze 8!

Stěžejním předpokladem pro úspěšnou relaxaci je nejen pestrý výběr služeb, ale také profesionální a vstřícný personál, soukromí či příjemné prostředí. Všechny tyto aspekty vám otevřou dveře k snadnému nabrání nové energie. Wellness Praha Karlín nabízí bohatou paletu odpočinkových procedur, jako jsou Jacuzzi, sauny, masáže a obnovující terapie. Satori Spa vyhoví nejnáročnějším požadavkům klienta. Ať už prahnete po romantické atmosféře ve dvou anebo si chcete užít masáž, vaše spokojenost je předem zaručena.

Saunování obnoví vnitřní zdroje

Už od pradávna lidé věděli, že je saunování tělu prospěšné. V moderním relaxačním centru si užijete hned několik druhů. Pokud si zvolíte parní saunu, posílíte organismus na sto procent. Vulkánová varianta patří k nejpopulárnějším a lze ji obohatit provoněným prostředím. V neposlední řadě stojí za zmínku bio aromatická a suchá finská sauna.

Masáže – neuvěřitelná hra prstů na vašem těle

Komfortní wellness Praha 8 se zaměřuje na profesionální masáže. Pod taktovkou zkušených prstíků zažijete doslova chvíle blaha. Vybírejte z reflexní procedury nohou, Breussovy masáže, částečné, relaxační i sportovní varianty.

Jacuzzi – prohřejte se!

Masáž v Jacuzzi je vhodná pro všechny, kteří touží po uvolnění mysli i těla. Náhle se zregeneruje organismus, uvolní bolesti svalů a kloubů. Dokonce vyženete stres, který je největším zabijákem moderní doby. Při svitu svíček nasajete romantickou atmosféru a přijdete na pozitivní myšlenky.

Navštivte Satori Spa, relaxační ráj v Karlíně, a dopřejte svému tělu posílení. Při příjemných rituálech a vonných zábalech se odreagujete a vykouzlíte tak úsměv na tváři.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */