Zdravá strava a doplňky stravy Zdraví a krása

Propadněte účinkům zázračné Gravioly

Zimní měsíce představují nápor na lidský organismus. Nízké teploty, nedostatek slunce, krátké dny a pomyslná únava umí s naším zdravím zamávat. Není proto divu, že se právě v zimě objevuje nejvíce onemocnění a nachlazení. Jak tomu předcházet?

Budujte odolnost vašeho imunitního systému

Imunita je základ, z toho důvodu bychom se jejímu posilování měli věnovat celoročně. Tělo je nutné zásobit vitamíny, jež se přirozeně nacházejí v pestré stravě. Každý ví, že značnou část našeho jídelníčku by měly tvořit ovoce a zelenina. Zejména na podzim a v zimě dbejte na dostatečný přísun potravin bohatých na vitamín C.

Přirozené zdroje

Mezi potraviny, jež jsou významnou zásobárnou vitamínu C, se řadí šípky, kiwi, jahody, brokolice, červená paprika, květák, petržel a rakytník. Určitě si na zimu nezapomeňte naložit zelí.

Vyberte si vhodné doplňky stravy

Imunitní systém též značně zocelí potravinové přípravky. U nich ovšem důkladně prozkoumejte složení, aby výsledkem jejich užívání nebyl pouze placebo efekt. Doplňkem stravy se značným obsahem vitamínu C je GRAVIOLA PLUS.

Annona muricata

Co se pod tímto tajemným názvem skrývá? Jde o tropickou rostlinu z Jižní Ameriky, která je od pradávna používána v přírodní medicíně. Annona muricata alias Graviola obsahuje acetogeniny, jež jsou předmětem lékařských studií. Předpokládá se u nich, že by mohly mít pozitivní vliv při rakovinovém onemocnění.

Široká škála účinků

Graviola je významným pomocníkem při snižování horečky, mírní příznaky chřipky a nachlazení, působí proti bolestem a křečím, pozitivně ovlivňuje trávení, zpomaluje stárnutí organismu a stimuluje životní vitalitu. Kombinace Gravioly, vitamínu C a zinku je silnou trojkou v boji proti oslabení imunity, ochraňuje buňky před oxidativním stresem a zároveň se podílí na snížení úrovně únavy a vyčerpání.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */