Děti

Vyberte si kočárek před tím, než porodíte!

Co byste měla udělat ještě před tím, než se vám narodí miminko? Pořídit si kočárek! Až se prcek narodí, budete mít úplně jiné starosti. Výběr kočárku sice patří k těm příjemnějším záležitostem, ale může se nepříjemně protáhnout. Nabídka je neuvěřitelně široká a všichni výrobci slibují kdovíco. Jak ale poznáte, že jste si si vybrala správně?

Prvním krokem je ucelení charakteristických vlastností kočárku. Měl by být komfortní, dostatečně prostorný a současně kompaktní, pěkný na pohled a pokud možno i cenově dostupný. Jakmile si dáte tato kritéria dohromady, zjistíte, že se váš výběr podstatně zúžil.

Abychom nechodily kolem horké kaše, zabrousily jsme ke specializovanému prodejci AAA kočárky. Ten má v nabídce kočárky od světových i méně známých výrobců. Nejvyšší cenovou kategorii jsme záměrně přeskočily a zaměřily se na dostupnější modely, které nabízí skvělý poměr ceny a užitných vlastností.

Polské a české kočárky mají co nabídnout

K velkým výrobcům kočárků patří několik polských značek. Mezi těmi známějšími najdete kočárky Camarelo, které vás zaujmou moderním designem, kvalitním zpracováním a velmi příznivou cenou. Předsudky stranou – výrobky značky Camarelo plně odpovídají přísným evropským normám.

Polsko reprezentují také kočárky Firkon. I v jejich případě můžete počítat s pěkným vzhledem, dobrými jízdními vlastnostmi, a navíc i s možností sestavení na míru. Výrobce nabízí volitelné podvozky, nástavby a kola.

V e-shopu AAAkočárky.cz mají zastoupení i české značky. Kočárky Patron vyrábí firma PATRON Bohemia již řadu let, během kterých si získaly množství spokojených zákaznic. Stejně jako u kočárků Firkon můžete vybírat mezi různými podvozky a nástavbami.

Pokud vám polské a české kočárky nejsou po chuti, zaměřte se na ostatní výrobce. V e-shopu nechybí kočárky Cybex, Quinny, Peg Pérego a další světoznámé značky. Vyzkoušet si je můžete v kamenné prodejně v Praze, kde po předložení kuponu (najdete na www.aaakocarky.cz) získáte 4% slevu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */