Bydlení

Víme, jak se ve svém domově můžete cítit bezpečně

Ať už máte ve své domácnosti nejnovější elektrospotřebiče, luxusní vybavení a nábytek vyrobený na míru nebo jste celý byt vybavily nábytkem z cenově dostupných obchodů, pojištění domácnosti vám zajistí klidné spaní. A ochrání i další nemovitosti, včetně jejich vybavení.

Byt, dům, zahrada i bazén

Pojištění bytu a domácnosti se vztahuje na byt, rodinný dům, garáž, chatu, chalupu, bazén, ale také na vybavení ordinací či kanceláří. Dokonce si jej můžete zřídit i v případě, že je váš dům snů teprve ve fázi hrubé stavby. Ztráta případného odcizeného materiálu ze stavby vám bude v případě sjednaného pojištění nahrazena.

Ochrana před přírodními katastrofami i nehodami

Na co vše se vlastně pojištění domácnosti vztahuje? V pojistné smlouvě najdete jak zmínku o přírodních katastrofách, tak i ochranu před zloději, nešikovými sousedy nebo zvěří. Skvělým doplňkem k pojištění domácnosti je také pojištění na blbost. To využijete v případě, že si vybavení vašeho bytu poničíte omylem vy sami.

Nastavte si správné parametry

Aby bylo pojištění nastaveno správně, měla by pojistná částka přesně odpovídat hodnotě majetku, který se ve vaší domácnosti nachází. Při výpočtu výše pojistného se vychází také z podlahové plochy vašeho bytu, domu či jiného objektu, který chcete pojistit. Některé pojišťovny, například ERGO pojišťovna, nabízí ke sjednanému pojištění i nonstop asistenční službu na telefonu.

Ať už bydlíte v rodinném domě, bytě v panelovém domě, vlastníte rekreační objekt nebo máte svou vlastní ordinaci či kancelář, majetkové pojištění sjednejte co nejdříve. Při jeho zřizování zvažte také další produkty, které si můžete k pojištění přidat za zvýhodněné ceny, a které mají přesah i od vašeho běžného života, například pojištění odpovědnosti za škodu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */