Bydlení

Bydlení snů v Praze? Nové byty na Praze 10

Zajímá vás, v jaké části Prahy se nachází to nejkrásnější bydlení? Podělíme se s vámi o informace z aktuálně vznikajícího bytového projektu, jehož stavba započala letos a v roce 2023 již budou jednotlivé byty připravené k nastěhování.

Atraktivní lokalita

Nejenom, že oblast Malešic, ve které nový bytový projekt vzniká, je historickou součástí Prahy již od nepaměti, ale navíc se jedná i o oázu klidu a nové byty na Praze 10 díky tomu nabídnou bydlení v příjemném prostředí. Malešice jsou obklopeny přírodou, ale zároveň se odtud dostanete pohodlně do tepajícího srdce hlavního města.

Soukromí a moderní bydlení

Bydlení v pražských Malešicích je vhodné pro všechny, kteří mají rádi své soukromí, blízkost přírody a potrpí si na moderní bydlení. V rámci projektu Malešický háj vzniká pět bytových domů, které poskytnou bydlení v celkem 107 bytech. Nejmenší byty budou disponovat obytnou plochou 31 m², zatímco ty největší nabídnou k bydlení plochu až neuvěřitelných 139 m².

Příroda na dosah

A jelikož záměrem projektu je kromě poskytnutí soukromí a bydlení v moderních bytech, zprostředkovat obyvatelům také sounáležitost s přírodou, součástí každé bytové jednotky je buď předzahrádka, balkon či terasa. Ty budou nabízet výhled do okolí, ve kterém se nachází Malešický les, a také budou ideální k posezení s rodinou a přáteli. Bydlení v Malešicích je tak vhodné pro studenty, rodiny s dětmi i důchodce. Každý si totiž v této lokalitě přijde na své a splní si tím sen o krásném bydlení.

Více informací o projektu Malešický háj načerpáte z oficiálních webových stránek, na kterých najdete i vizualizaci a detailní informace o projektu. Pokud se chcete přestěhovat do stylové a zároveň klidné lokality, Praha 10 je tím pravým místem. Nabídne vám klidnou přírodu, ale tepající velkoměsto budete mít stále na dosah.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */