Bydlení

Bydlení snů v Praze? Nové byty na Praze 10

Zajímá vás, v jaké části Prahy se nachází to nejkrásnější bydlení? Podělíme se s vámi o informace z aktuálně vznikajícího bytového projektu, jehož stavba započala letos a v roce 2023 již budou jednotlivé byty připravené k nastěhování.

Atraktivní lokalita

Nejenom, že oblast Malešic, ve které nový bytový projekt vzniká, je historickou součástí Prahy již od nepaměti, ale navíc se jedná i o oázu klidu a nové byty na Praze 10 díky tomu nabídnou bydlení v příjemném prostředí. Malešice jsou obklopeny přírodou, ale zároveň se odtud dostanete pohodlně do tepajícího srdce hlavního města.

Soukromí a moderní bydlení

Bydlení v pražských Malešicích je vhodné pro všechny, kteří mají rádi své soukromí, blízkost přírody a potrpí si na moderní bydlení. V rámci projektu Malešický háj vzniká pět bytových domů, které poskytnou bydlení v celkem 107 bytech. Nejmenší byty budou disponovat obytnou plochou 31 m², zatímco ty největší nabídnou k bydlení plochu až neuvěřitelných 139 m².

Příroda na dosah

A jelikož záměrem projektu je kromě poskytnutí soukromí a bydlení v moderních bytech, zprostředkovat obyvatelům také sounáležitost s přírodou, součástí každé bytové jednotky je buď předzahrádka, balkon či terasa. Ty budou nabízet výhled do okolí, ve kterém se nachází Malešický les, a také budou ideální k posezení s rodinou a přáteli. Bydlení v Malešicích je tak vhodné pro studenty, rodiny s dětmi i důchodce. Každý si totiž v této lokalitě přijde na své a splní si tím sen o krásném bydlení.

Více informací o projektu Malešický háj načerpáte z oficiálních webových stránek, na kterých najdete i vizualizaci a detailní informace o projektu. Pokud se chcete přestěhovat do stylové a zároveň klidné lokality, Praha 10 je tím pravým místem. Nabídne vám klidnou přírodu, ale tepající velkoměsto budete mít stále na dosah.

admin

Napiš komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.