Bydlení

V detailech je síla! Tři vánoční ozdoby, které okouzlí

Nemáte sílu na plánování okázalé vánoční výzdoby? To přeci vůbec nevadí. Zjistíte totiž, že to zdaleka nejsou velké věci, ale naopak ty malé detaily, ty pomyslné třešničky na dortu, které nakonec opravdu oslní a vytvoří tu pravou vánoční náladu.

Vánoční ozdoby se jménem

Vánoční stromeček je o Vánocích zkrátka středem pozornosti. Ježíšek pod něj nosí dárky, celá rodina je u něj rozbaluje a každá návštěva ho chce „omrknout“. Naprosto ideální místo pro něco neotřelého a zajímavého.
Jako inspiraci Vám nabízíme vánoční ozdoby se jménem. Nechte si na tradiční skleněnou kouli napsat například jména svých blízkých a rozvěste je po vánočním stromečku. V koruně velké borovice nebo i malé jedličky tak spolu může skotačit celá rodina.

Usaďte své hosty

Po celém dni čekání na zlaté prasátko se všichni hosté pochopitelně s radostí hrnou ke štědrovečernímu stolu. Předejděte starostem se správným usazením svých strávníků a jednoduše položte ke každému talíři vánoční ozdobu se jmenovkou.

Tyto speciální baňky jsou foukány tak, aby měly rovné dno a díky dvojité záponce v hrdle ozdoby, která slouží jako držáček, můžete na baňku připevnit například kartičku s vlastnoručně napsaným jménem či fotografii toho, kdo si bude na daném místě pochutnávat na štědrovečerním kaprovi a bramborovém salátu.

Jmenovka ozdobí štědrovečerní stůl vánočními motivy a zároveň usadí hosty tak, že nebudete muset obíhat celý stůl pokaždé, když bude potřeba přinést něco z kuchyně.

Večeře při svíčkách

Když už všichni spokojení sedí a chystají se ukousnout své první sousto, je na čase vytvořit tu pravou atmosféru sváteční večeře. Zhasněte ostrá světla a přenechte tuto práci svíčkám rozmístěným po pokoji a po stole.
Jemné plamínky ohně třepotající se ve skleněných svícnech jako zdroje světla postačí a zároveň vnesou do místnosti klid a pohodu. Uvidíte, že vám po nervózním vánočním shonu za tuto drobnost všichni poděkují.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */