Cestování

Tip na výhodné ubytování i pro velké skupiny v Praze

Patří mezi nejkrásnější města světa, zdobí ji historické památky i díla moderní architektury, snad každá ulice má svou legendu a nabízí různorodou zábavu pro každého. Naše hlavní město stojí za návštěvu v každém ročním období. Chystáte se? A plánujete třeba výlet pro děti nebo sháníte místo pro firemní teambulding? Inspirujte se naším tipem na ubytování. Získáte tím!

Na strategickém místě

Pouhých 50 m od stanice metra Smíchovské nádraží stojí AKÁT pension a hostel. Z hlavního vlakového nádraží trvá cesta sem asi 18 minut, z letiště je to půl hodina a z autobusového nádraží Florenc jen 7 minut. AKÁT penzion Praha nabízí ubytování pro skupiny na strategicky výhodném místě. Díky blízkosti zastávek metra i tramvaje nebudete mít problém se rychle dostat do jakékoliv části Prahy. U penzionu můžete parkovat auto i autobus (pokud máte zájem o parkování autobusu, musíte to hotelu oznámit minimálně 1 týden před příjezdem).

Komfort 3krát jinak

Penzion Praha 5 má celkem 32 pokojů. 18 z nich jsou hotelového typu, k jejich výbavě patří televize a wi-fi, mají vlastní sociální zařízení. Pro ubytování pro skupiny Praha je k dispozici i 5 vícelůžkových pokojů, kde se najednou ubytuje až 28 osob. I tyto mají vlastní TV a wi-fi. Sociální zařízení je společné, hostům je k dispozici i malá kuchyňka. Pokoje se nachází ve stejném patře. Můžete si pronajmout celé patro nebo samostatné pokoje. Dalších 9 pokojů jsou větší apartmány. Zde mají hosté k dispozici i vlastní koupelnu a kuchyňku se základním vybavením.

Výborné zázemí

Penzion má vlastní restauraci, nekuřácký salonek a zahrádku. Tato místa jsou hostům k dispozici, jsou ideální pro pořádání setkání i školení nebo přednášek. Restaurace se zaměřuje na českou a mezinárodní kuchyni a má kapacitu až 60 míst. K pobytu je možné dokoupit polopenzi za cenu od 120 Kč na den. Pokud máte zájem o ubytování skupiny nad 15 osob, kontaktujte AKÁT přes e-mail akatpension@seznam.cz nebo na tel. +420 603 449969.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */