Cestování

Kde v Česku sehnat ubytování se zázemím pro početnou rodinu?

Hledáte krásnou lokalitu s možnostmi koupání, zábavy pro děti, snadnými i náročnějšími cyklotrasami, abyste se pohodlně ubytovali s početnou suitou rozdováděných dětí, partou kamarádů, táborníků nebo sportovců? Výběr není snadný, pokud váš rozpočet není nafukovací, ratolesti se dovedou pěkně rozdovádět a nedůtklivé hotelové hosty často rušit. A jestliže s sebou vezete ještě čtyřnohé miláčky, máte rozhodování ztížené.

Moderní chatičky s komfortním vybavením přímo u písečné pláže Máchova jezera

Máchovo jezero – ubytování v rekreačním středisku Elite nabízí 48 zařízených chatek přímo u písečné pláže, hřiště s prolézačkami, ohništěm i sportovištěm a sociální zázemím za ceny přijatelné právě pro početné rodiny, které hledají prostory k odpočinku a dostatečnému zábavnímu vyžití na pěkném místě. V areálu se nalézá jídelna s barem, kde se dá zajistit stravování ve formě polopenze, plné penze nebo nárazového podávání teplé i studené kuchyně. Moderně zařízené čtyřlůžkové chatičky jsou rozprostřeny ve stínu vzrostlých stromů, a přitom v blízkosti pláže. Koupající se děti tedy můžou rodiče pohodlně pozorovat z terasy chatky nebo jídelny. Dvě ohniště umožňují mladým táborníkům i turistům na penzi trávit romantické večery pod večerní a noční hvězdnatou oblohou za zvuku praskajícího dřeva, vůně opečených buřtíků a grilovaných lahůdek.

Ubytování pro školy v přírodě, skauty i sportovní oddíly

Máchovo jezero – chatky v osadě Elite jsou připraveny i na příjezd větších skupin, jako jsou školy v přírodě, víkendové pobyty skautů či sportovců na soustředění. Cyklistika, turistika, minigolf, volejbal, badminton a vodní sporty jsou vítaným zpestřením relaxační dovolené i doplňkem k turistickým výpravám za historií a zábavou v okolí Máchova jezera a Starých Splavů. Pro více informací nahlédněte na stránky rekreačního areálu http://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */