Cestování

Rodinná dovolená v ČR: Půjčte si auto a vydejte se za dobrodružstvím!

Dejte České republice šanci a objevte její krásy. U moře je sice fajn, ale proč nerozšířit rodině obzory a nepokochat se zdejšími krásami? V každém případě budete potřebovat automobil, protože cestování vlakem a MHD není příliš komfortní. Ať už vlastní nebo zapůjčené vozidlo vám umožní rychlý přesun o desítky kilometrů, aniž byste museli trávit čas čekáním na spoje. V tomto článku vám prozradíme, na co před cestou nesmíte zapomenout.

Myslete na bezpečnost posádky

Chystáte se na cestu s menšími dětmi? V tom případě zvažte pořízení autosedačky, která je mnohem bezpečnější než „podsedák“. Některé autosedačky jsou určeny až do hmotnosti 36 kg, což odpovídá dětem na nižším stupni základní školy.

Pokud váš automobil nepatří mezi nejbezpečnější (např. starší rok výroby, absence airbagů…), rozhodně není od věci zapůjčení bezpečnějšího vozidla. Renomovaná půjčovna aut Praha – Travelcar má ve svém vozovém parku moderní automobily v perfektním technickém stavu. Jsou bezpečné a komfortní, což oceníte zejména při delších přesunech po dálnici. Travelcar si neúčtuje žádné skryté poplatky – ceny najdete přehledně na webových stránkách.

Nemačkejte se, cestujte v dodávce

Ale co když chcete cestovat ve větší skupině, která se do normálního automobilu nevejde? Řešení je snadné – sáhněte po větším autě, které vám poskytne patřičné pohodlí. V dodávce se cestuje mnohem lépe a je-li součástí její výbavy i WiFi internet, osazenstvo se nudit nebude. Na druhou stranu je možné, že se všichni „zaseknou“ na smartphonech a neužijí si jízdu.

Tak či tak není zapůjčení většího vozu od věci, protože kromě většího počtu pasažérů uveze i více nákladu. Děti nebudou ochuzeny o hračky a vy si s sebou vezmete sportovní pomůcky, které byste byli nuceni nechat doma.

Bon voyage!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */