Vztahy a sex

Tantra masáže aneb co vše se skrývá v doteku

Už samotné pojmenování tantra v sobě skrývá něco neznámého magického, ale přitom láká. S trochou nadsázky se dá říct, že stejným způsobem vzrušující je i technika tantra masáží. Poznáte sílu doteku a jeho pozitivní vliv na člověka. Zastavte na chvíli svůj život a získejte energii nevšední relaxací.

Tantra masáž k dotekům různé povrchy a předměty

Koncept tantra masáže postupuje velmi pozvolna a přirozeně. Nejprve Vám od prvotní nejistoty pomůže šátek, přes který z počátku probíhá i samotná masáž. Hebký dotek šátku se střída s tlakovou masáží přes horké ručníky až po nepatrné doteky kožešin, peříček či třásní z šátku. Reakce svého těla na různé materiály můžete pozorovat na každém kousku svého těla.

Intimní oblasti se masírují dobrovolně

Všechny části tantrické relaxační masáže musí do sebe naprosto samozřejmě zapadat. Pokud se stane, že se na nějakou z jejích pomyslných částí necítíte, protože je za hranicí Vaší intimní zóny absolvovat ji nemusíte. Týká se to především pohlavních orgánů. Při překročení tohoto nejintimnějšího studu však dosáhnete absolutního sebepoznání a bude se Vám i v životě řešit vše snáz a svobodněji.

Tantrická masáž Vás naučí pracovat se vzrušením

Tantra masáž o nás prozradí hodně, proto je velmi prospěšné absolvovat ji i v párech. Naučíte se tak vnímat jeden druhého úplně jinak než jen očima a lépe se Vám bude orientovat nejen ve Vašem sexuálním životě i beze slov.
Věřte, že překročit svůj stín nikdy nebylo příjemnější. Patří k zážitkům, které se vyplatí zkusit. Tantra je zcela určitě originálním dárkem pro dospělé.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */