Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Super sexy i v těhotenství? No jasně!

Věc se má následovně. Odjakživa si dáváte záležet na svém vzhledu, ale najednou jste „v tom“ a máte strach, pro okolí přestanete být onou sexy dračicí. Ubezpečujeme vás, že je to normální. Panice propadá spousta těhotných žen a jen málokterá se s jiným stavem okamžitě vyrovná. Přestože jste se na těch devět měsíců těšila, přibývající kila a změna šatníku vám pravděpodobně budou vadit. Ale netřeba zoufat. Víme, kde seženete to nejlepší oblečení pro těhotné!

Dvě čárky na testu nejsou důvodem k panice. Na vaši stávající garderóbu sice budete muset na nějaký ten pátek zapomenout, ale na druhou stranu máte jedinečnou příležitost k nákupu nových hadříků, a to bez jakýchkoliv výčitek. Navíc nezapomeňte na stokrát potvrzený fakt, že muži k těhotným ženám vzhlíží. Váš partner vás bude vnímat jako bohyni. A když se oblečete do stylové těhotenské módy v rytmu nejnovějších trendů, výsledek bude perfektní!

Bohatou nabídku úžasného těhotenského oblečení najdete v e-shopu babytera-kocarky.cz. Moderní – těhotenská móda patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době k mání. Zapomeňte na nudné střihy, ve kterých byste se cítila jako velryba. Naopak jde o natolik vytříbené kousky, že vám je budou závidět i netěhotné kamarádky.

Prioritou je samozřejmě pohodlí. Podstatou těhotenského nošení by měl být maximální komfort maminky a miminka. Vaše zvětšující se bříško nesmí nic tlačit. Módní návrháři na početnou základnu těhotných žen nezapomínají a tvoří pro ně sexy kousky s pohodlným střihem!

V praxi to znamená, že nebudete muset měnit vkus. Pořídíte si oblečení v podobném stylu, jaký jste preferovala doposud. Sukně, lacláče, jeansy, kalhoty a ostatní kousky jsou na první pohled úplně stejné jako ty „normální“. Díky rafinovanému střihu však mnohem pohodlnější… To samé samozřejmě platí také o svršcích.

Co dodat závěrem? Snad jen, abyste nezapomněla na své přednosti. Pány jistě nepohorší, když jim poskytnete pohled na plný dekolt… Když už nic jiného, odvedete pozornost od partií, u kterých je nárůst objemu nežádoucí 🙂

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */