Móda a styl

Správný účes zvolte i s ohledem na typ události

Vlasy jsou něčím, co si rozhodně hýčká každá žena. Jsme přesvědčeni o tom, že ani vy nejste výjimkou. Základem je samozřejmě péče, která pomáhá eliminovat problémy, ke kterým se řadí lámavost vlasů, vysoušení a maštění, ale také roztřepené konečky. Pokud máte v tomto směru vše v pořádku, je dobré zamyslet se i nad tím, jaký zvolit účes. Poradíme vám, jak na to, s ohledem na konkrétní událost.

Hledáte účes pro běžný den?

Ten je v podstatě tím nejjednodušším, co vás může konkrétně čekat. Důvodem je to, že účes na běžný den by měl být především praktický. A to znamená, že bude nejenom dobře vypadat, ale že každé ráno nebudete muset trávit hodinu u zrcadla, abyste si své vlasy uvedla do požadovaného tvaru. Samozřejmě i základní střih je třeba absolvovat u profesionála. Takové kadeřnictví Praha, kde na vás čekají zkušené kadeřnice je rozhodně dobro volbou. Stačí říci svůj požadavek a máte jistotu, že váš účes bude dokonalý.

Chystáte se na ples?

Je plesová sezona, což logicky znamená také nutnost zaměřit se na dokonalý večerní účes. Ten by měl odpovídat jak stylu plesu, tak by měl celkově ladit i se stylem vašich šatů. Plesové účesy mohou mít celou řadu podob. Obecně ale platí, že během nich nedochází k jakýmkoliv úpravám klasického střihu. Jednoduše jsou vaše vlasy načesány do požadovaného tvaru. Opět samozřejmě platí, že po návštěvě profesionála bude váš vzhled dokonalý.

Svatba vyžaduje i několik hodin

Zatímco účes na ples může být hotový za pár desítek minut, u svatby je tomu zcela jinak. Pokud budeme konkrétní, tak to může být i několik hodin. Svatební účesy totiž souvisí i s klasickým střihem, barvením a následným stylingem. Ten navíc musí i vydržet. A to od rána přes obřad a focení až po závěrečnou večerní svatební zábavu. I na toto je dobré myslet, pokud aktuálně plánujete tento důležitý životní krok.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */