Cestování

Romantika s výhledem na Karlštejn. Budete na ní vzpomínat ještě dlouho…

Jak prohloubit láskyplné partnerské pouto, nebo naopak napravit pochroumaný vztah, který se již delší dobu pozvolna hroutí? Na obě otázky existuje jediná odpověď – oznamte partnerovi, ať si nic na víkend neplánuje. Pojede se za romantikou, a to rovnou na jedno nejromantičtějších míst v Česku. Co byste řekla na romantický pobyt ve starobylém mlýně?

Nebojte, v případě Romantického Hotelu Mlýn Karlštejn opravdu nejde o stovky let staré stavení, které drží pohromadě silou vůle. Mlýn na Berounce prošel zdařilou rekonstrukcí a nabízí velmi vysoký standard. Potvrzují to recenze hostů na booking.com, kde se romantický hotel Karlštejn řadí mezi TOP lokality.

Představte si, že strávíte víkend právě zde… | Foto: hotelmlynkarlstejn.cz

Nedílnou součástí hotelu je luxusní wellness zóna s vířivkou a finskou saunou. Hosté, kteří si na www.hotelmlynkarlstejn.cz rezervují relaxační balíček, získají exkluzivní pronájem wellnessu na 1,5 hodiny, a navrch lahev sektu. Možná však nakonec dáte přednost romantickému balíčku s večeří při svíčkách. Oba balíčky zahrnují snídani do postele a spoustu dalších příjemných bonusů.

Zdejší wellness centrum je opravdu na úrovni. | Foto: hotelmlynkarlstejn.cz

Nudit… se rozhodně nebudete!

Co se dá v hotelu dělat kromě návštěvy wellness centra? Možností je víc než dost. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 velký ostrov s romantickým altánkem, s grilem a party stanem. A v blízkém okolí nespočet turisticky atraktivních míst, která můžete společně s partnerem navštívit. Kromě výletu na hrad Karlštejn stojí za zmínku proslulý lom Velká Amerika i exkurze v útrobách Koněpruských jeskyní. Anebo nasednete na kola a projedete se po naučné cyklostezce Po stopách českých králů.

Jedno je jisté – ubytování v hotelu Karlštejn předčí vaše očekávání. Pokud vás napadá romantičtější místo, dejte nám vědět…

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */