Zdraví a krása

Objevte kouzlo erotické masáže: Zažijete nepoznané!

Jedná se o masáže, které jsou pro mnoho lidí celkem pasé. Mnoho lidí má předsudky, které nejsou na místě. Ano název erotická masáž napovídá, že se nejedná o klasickou masáž, ale o masáž, která má nějakým způsobem obohatit nejen ducha, ale i člověka. Je však pravda, že pokud si již zaplatíte tento druh masáže, očekáváte více než namasírování zad. Rozhodně si však nepleťme pojmy. Nejedna se o to, že by s vámi někdo prováděl samotný akt.

Ti z vás, kdo jste erotickou masáž již vyzkoušeli, se mnou jistě budete za jedno, když řeknu na rovinu, že se jedná o seznamování se s vlastním tělem a mnohdy nestačí jedna masáž k tomu, aby došlo k uvolnění erotogenních zón. Dokonce znám lidi, kteří museli salón navštívit více jak třikrát, aby došli k rozkoši, o kterou stáli již na první návštěvě. Na vině je zejména schopnost se uvolnit před naprosto neznámým člověkem. Dalším faktorem je i to, že jsme v některých ohledech dosti konzervativní. Erotickou masáž je potřeba si užít, ale zároveň prožít a k tomu je zapotřebí mít důvěru v maséra či masérky.

Velkou výhodou erotické masáže je to, že pokud jí budete absolvovat v páru, naučíte se hodně rychle uspokojit svého partnera i v domácím prostředí. K dispozici je vám hned několik druhů erotických masáží. Kouzlo najdete v klasické erotické masáži, ale velmi příjemná je i nuru masáž či masáž s Tenga Egg vajíčkem.

Poslední dobou se velice rozmáhá masáž mýdlová, která k nám přišla z Turecka. Jedná se o kluzkou a opravdu velice příjemnou masáž vonným mýdlem. Při této masáži se využívá zejména kontaktu těl na tělo. Masérka je v tomto případě většinou zcela nahá a provádí velice příjemnou erotickou masáž. Věřím, že každý z nás si najde to nejlepší přímo pro svoje tělo.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */