Cestování

Poznávací zájezdy aneb Když vás přestane bavit klasická dovolená

Omrzelo vás povalování na pláži a ráda byste během zaslouženého volna poznala jiné kultury a prožila nezapomenutelné chvíle, o kterých budete se svými přáteli vyprávět ještě hodně dlouho? Není nic jednoduššího, než si vybrat některý z mnoha poznávacích zájezdů a vyrazit vstříc dobrodružství.

Co je poznávací zájezd?

Ještě jste na něm nikdy nebyla a netušíte, co si pod pojmem „poznávací zájezd“ představit? Nehledejte v tom složitosti, jedná se o zájezd s pevně daným programem. Cílem je poznat krásy a zajímavosti dané lokality v co nejkratším čase. Účastníci si samozřejmě mohou vybrat, zda se zúčastní všech, nebo jen vybraných aktivit.

Proč (ne)vyrazit za poznáním po vlastní ose?

Máte dvě možnosti. Buďto se vydáte na poznávací zájezd pořádaný cestovní kanceláří, nebo si koupíte letenky, rezervujete ubytování, zajistíte víza a naplánujete vlastní program. Obě varianty mají svá pro i proti.

Rozhodnete-li se cestovat jako správná backpackera, pravděpodobně ušetříte. Ale ruku na srdce – nechcete si na dovolené, byť jde o cestu za poznáním, pořádně odpočinout? A než vymýšlet podrobný program a zjišťovat podrobné informace o místech, které byste ráda navštívila, je mnohem komfortnější následovat sečtělého průvodce.

Specialista na poznávací zájezdy má vždy co nabídnout

Poznávací zájezd může být senzační. Anebo taky velkým zklamáním… Záleží na tom, zda se obrátíte na renomovanou cestovku, která má s pořádáním zájezdů tohoto typu dlouholeté zkušenosti.

Třeba jako Redok.cz – cestovka, se kterou se dostanete na jedinečná místa v Evropě i ve vzdálených koutech světa. Roční období nehraje roli, na poznávací zájezd se můžete vydat kdykoliv. Vánoce a advent prožijete v Paříží či ve Vídni, v únoru nachytáte bronz na proslulé brazilské pláži Copacabana a březen prožijete v Panamě. Anebo se necháte zlákat krásami Srí Lanky? Stačí si vybrat jako z bonboniéry a nic víc neřešit. V tom tkví kouzlo poznávacích zájezdů…

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */