Vztahy a sex

Pánové, užijte si bez výčitek. Vyzkoušejte erotickou masáž

Ve vztahu se často stává, že romantika a postelové hrátky prostě po pár letech ochabnou. Pokud nechcete ochabnout i vy, měli byste s tím hodně rychle něco udělat. Na vykřičené domy zapomeňte. K nepěkným nemocem se vám mohou přidat také výčitky svědomí, a to rozhodně vaše manželské či partnerské večery nezregeneruje.

Erotická masáž nabudí vaši smyslnost

Je všeobecně známé, že masáže jsou zdravé nejenom pro tělo, ale také pro mysl. A u erotické masáže to platí dvojnásob! Zkušené masérky znovu nabudí vaši představivost. Nejen to, ony vaše představy ještě předčí! Jsou totiž profesionálně zaškoleny a ovládají osvědčené techniky, které vám odhalí, jaká smyslnost se ve vás skrývá. Erotické masáže v Praze jsou pověstné svou profesionalitou.

Jakou erotickou masáž si vybrat?

Body to body aneb tělo na tělo

Jak již sám název vypovídá, jde o proces, kdy masérka masíruje vaše tělo celým svým tělem. Díky použití speciálního oleje bude toto „klouzání“ velice příjemné a vy si můžete užívat každý kousek těla krásné masérky. Samozřejmě, že u tohoto nekončí. Věnovat se bude i vašemu nádobíčku, které bude připraveno doslova explodovat.

Lingam aneb masáž penisu

Opět je z názvu patrno, které partii se bude masérka věnovat nejvíce. Ano, jde samozřejmě o vaši chloubu. Ať už zvolíte jakoukoli délku této masáže, máte možnost neomezeného vyvrcholení. Pokud si nevěříte, že byste více jak jedno nezvládli, je tato erotická masáž právě pro vás. Masérka vám ukáže, co ve vás skutečně je a že jedno vyvrcholení opravdu nestačí!

Jak masáž probíhá?

Nejprve se samozřejmě musíte objednat u zkušených operátorek telefonicky, nebo sám online. V čas masáže se dostavíte do salonu, masérka si vás převezme, přivítá a vy se osprchujete. Pokud chcete, společná sprcha s masérkou je samozřejmostí. A pak už si jen užíváte a užíváte. Masérek se můžete dokonce i povrchově dotýkat po celém těle, kromě genitálií.

Jako bonus si můžete připlatit také doplňkové služby, jako jsou:

· vyvrcholení na prsa

· footjob

· lapdance

· masáž prostaty

A jakou masáž zvolíte vy?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */