Vztahy a sex

Dopřejte si ty nejslastnější pocity! Nebojte se využívat erotické hračky

Ženy mohou vybírat z ohromného množství erotických hraček. Je škoda, že pro mnohé z nich jsou tabu a odmítají je vyzkoušet. Jestli mezi ně patříte, odhoďte stud a pojďte se s námi podívat, kolik různých možností máte. Erotické hračky se dají využívat k soukromým i společným hrátkám. Zpestřují sexuální život a přivádějí nové, slastné pocity.

Dildo

Nejjednodušší erotická pomůcka je dildo. Možná vás překvapí, že první dilda vznikala již 2500 let před našim letopočtem. Tehdy je vyráběli například ze slonoviny. Doba naštěstí pokročila, a tak se dnešní dilda vyrábějí z latexu nebo silikonu. Využít ho můžete při masturbaci nebo během dohry s partnerem, když vyvrcholí dříve než vy.

Vibrátor

Vibrátor je vzrušující alternativa dilda. Lepší vibrátory mají spoustu různých druhů a intenzit vibrací, mezi kterými můžete libovolně přepínat dle potřeby. Vyrábějí se v různých velikostech a tvarech. Časem přijdete na to, který vám nejvíce vyhovuje. Některé vibrátory dráždí bod G, jiné umožňují stimulovat uvnitř pochvy a současně i klitoris.

Venušiny kuličky

Jedná se o dvě kuličky spojené silikonovým provázkem. Kuličky jsou duté. Uvnitř se nacházejí menší kuličky z těžšího materiálu. Vlivem pohybu se vnitřní kuličky pohybují, narážejí na vnější kuličky a ty dráždí nejcitlivější ženská místa. Venušiny kuličky se často užívají během chůze, sportu nebo třeba úklidu. Přivádějí slastné pocity a zvyšují sexuální apetit.

Vibrační vajíčka

Vibrační vajíčka se vzhledem trochu podobají venušiným kuličkám, ale mají trochu jinou funci. Po zasunutí do pochvy se pomocí ovladače mění intenzita vibrací. Pro společné hrátky jsou lepší vibrační vajíčka na dálkové ovládání.

Skvělých hraček pro dámy je mnohem více. Za zmínku stojí womanizery nebo anální kolíky. Tak běžte do toho a objevte dosud nepoznaná tajemství sexuální rozkoše.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */